We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

VOLVO XC70

XC70

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Volvo XC70

Dywaniki do Volvo XC70 zapewniają komfort podróżowania w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Wniesiony na butach śnieg, mokry parasol czy rozlana kawa nie są problemem, jeśli podłoże w samochodzie zostało odpowiednio zabezpieczone. Z pomocą przychodzą porządne dywaniki gumowe lub tekstylne, które skutecznie osłonią podłogę przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

Dywaniki samochodowe Volvo XC70 poradzą sobie z błotem, ziemią, sierścią czy innymi zanieczyszczeniami. Świetnie się prezentują, są łatwe w montażu oraz utrzymaniu w czystości. Korzystnie wpływają na estetykę wnętrza auta. Powinny być stosowane przez cały rok, niezależnie od pogody. Szukasz wysokiej jakości zestawu dedykowanego w atrakcyjnej cenie? Sprawdź asortyment naszego sklepu internetowego!

Jakie dywaniki do Volvo XC70 u nas znajdziesz?

Dywaniki Volvo XC70 wykonane są z materiałów odpornych na zniszczenie. Mowa o tekstyliach oraz specjalnej mieszance gumy. Takie zestawy dedykowane idealnie pasują do wnętrza pojazdu. Wykazują wysoką odporność na przetarcia. Warto zajrzeć do naszego e-sklepu na https://dywaniki.com.pl, gdzie prezentujemy m.in.:

dywaniki gumowe Volvo XC70 od 2011
dywaniki welurowe Volvo XC70 (2011-2016)
maty do bagażnika Volvo XC70

Wysokiej jakości dywaniki do Volvo XC70 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Volvo XC70 doskonale sprawdzą się zimą, w czasie deszczu lub śnieżycy. Wysokie krawędzie jeszcze lepiej chronią podłoże przed wpływem wilgoci. Poszczególne komplety bez problemu wyczyścisz przywracając nienaganny wygląd podłodze w samochodzie. Dywaniki tego rodzaju są antypoślizgowe, odporne na wodę, niewymagające czasochłonnej pielęgnacji. Zapewniają wygodę podczas podróży.

W naszym e-sklepie znajdziesz także niezawodne dywaniki welurowe Volvo XC70, wyróżniające się dbałością o detal oraz trwałością. Wyposażone we wzmocnienia przed przetarciami posłużą przez długi czas. Otwory na klipsy montażowe ułatwiają ich zakładanie i demontaż. Eleganckie dywaniki welurowe do Volvo XC70 znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/volvo/xc70/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną naszego ofertą e-sklepu!