We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

HONDA CR-V

CR-V

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Dywaniki samochodowe Honda CR-V

Dywaniki do Hondy CR-V to najskuteczniejsze zabezpieczenie podłoża w samochodzie przed brudem i wilgocią. Każdy zestaw dostępny w naszym asortymencie doskonale radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami, takimi jak piach, błoto, kurz, pył, woda. Dywanik wykonany z porządnego materiału jest odporny na rozdarcie, zaginanie czy przetarcia. Idealne dopasowanie do układu siedzeń w pojeździe sprawia, że znakomicie chroni podłogę przed zniszczeniem – nawet przy wzmożonej eksploatacji.

Dywaniki samochodowe Honda CR-V są antypoślizgowe, zapewniają stabilność i dokładnie przylegają do powierzchni między siedzeniami. Podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania. Efektywnie „wychwytują” okruszki i wszystko to, co wnosimy do samochodu na butach. Bez problemu zamontujesz wybrany zestaw, a w razie potrzeby go zdemontujesz. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Hondy u nas znajdziesz?

Dywaniki Honda CR-V świetnie sprawdzą się w niepogodę, kiedy do wnętrza samochodu trafia śnieg, deszcz, błoto itd. Wszystkie te zanieczyszczenia pozostają na dywanikach, które łatwo można wyczyścić. Poszczególne modele posiadają specjalne otwory na klipsy ułatwiające montaż dywaników. Zapraszamy na https://dywaniki.com.pl/, gdzie znajdziesz m.in.:
dywaniki gumowe Honda CR-V 2012-2018
Honda CR-V 5 miejscowa od 2018 dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Honda CR-V (2006-2011)
dywaniki tekstylne Honda CR-V (2012-2018)
gumowe dywaniki Honda CR-V 2007-2011
dedykowana mata do bagażnika Honda CR-V 5 miejsc / CR-V Hybryda (od 2018-)
dywaniki samochodowe Honda CR-V / CR-V Hybryda (od 2018-)
dywaniki welurowe Dywaniki samochodowe do Honda CR-V (2018-)

Nowoczesne dywaniki do Hondy CR-V – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Hondy CR-V wykonane są z wodoodpornej mieszanki gumy – bezwonnej, neutralnej dla otoczenia i alergików. Powierzchnia jest antypoślizgowa, zapewnia stabilność. Dywaniki nie podwijają się, nie odkształcają, są odporne na zaginanie, rozdarcie czy przetarcia. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Dzięki temu świetnie się prezentują przez długi czas. Już teraz sprawdź naszą ofertę dywaników gumowych!

Oferujemy ponadto eleganckie dywaniki welurowe do Hondy CR-V, wykonane z wysokiej jakości materiałów tekstylnych. Zestawy te posiadają wzmocnione krawędzie, a igłowany filc jest niezwykle przyjemny w dotyku. Wodoodporna warstwa umieszczona od spodu przeciwdziała namakaniu podłoża. Stylowe dywaniki welurowe Honda CR-V znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/honda/cr-v/. Zapraszamy!