We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES X-Klasa Pick-Up

X-Klasa Pick-Up

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Mercedes X-Klasa Pick-Up

Dywaniki do Mercedesa X-Klasa Pick-Up świetnie chronią podłoże w pojeździe przed zniszczeniem. Są trwałe, idealnie skrojone, odporne na wilgoć i wodę. Dedykowane zestawy są dobrze dopasowane do specyfiki wnętrza auta. Wszelki brud, okruszki, piach oraz błoto pozostają na dywanikach, które łatwo wyczyścisz. Nasza firma oferuje wysokiej jakości gotowe zestawy w atrakcyjnych cenach. Dzięki porządnym dywanikom będziesz mógł cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty!

Dywaniki samochodowe Mercedes X-Klasa Pick-Up są niezbędne w dalszej podróży, jak i na co dzień. Posiadają antypoślizgową powierzchnię. W efekcie nie przesuwają się po podłodze w trakcie jazdy. Czarny kolory idealnie pasuje do każdego wnętrza pojazdu. Dywaniki nie podwijają się i nie odkształcają. Zachowują pierwotny wygląd przez długi czas. Szukasz idealnego kompletu do swojego Mercedesa? Sprawdź nasz asortyment!

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa oferujemy?

Dywaniki Mercedes X-Klasa Pick-Up dostępne są w wariancie gumowym oraz welurowym. Wszystkie modele wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością i wodoodpornością. Serdecznie zapraszamy na https://dywaniki.com.pl, gdzie prezentujemy m.in.:

dedykowane dywaniki gumowe Mercedes X-Klasa (od 2018-)
dywaniki welurowe Mercedes X-Klasa
dywaniki samochodowe Mercedes X-Klasa Pick-Up

Praktyczne dywaniki do Mercedes X-Klasa Pick-Up – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa X-Klasa Pick-Up świetnie radzą sobie z wilgocią, śniegiem wniesionym na butach lub ulewnym deszczem. Powstają ze specjalnej mieszanki gumy odpornej na wodę. Materiał ten jest bardzo wytrzymały, bezwonny i nie powoduje alergii. Gwarantują stabilność. Szybko je zamontujesz lub zdemontujesz. Nowoczesny komplet dywaników gumowych to także znakomity pomysł na prezent dla aktywnego kierowcy.

Proponujemy ponadto stylowe dywaniki welurowe do Mercedesa X-Klasa Pick-Up, które charakteryzują się gęstym runem, miękkością oraz wytrzymałością. Wyposażone zostały we wzmocnienia, solidne szycie przy krawędziach oraz wodoodporną warstwę materiału. Eleganckie dywaniki Mercedes X-Klasa Pick-Up znaleźć można na stronie naszego e-sklepu: https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/x-klasa-pick-up/. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!