We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD Tourneo Connect

Tourneo Connect

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dywaniki samochodowe Ford Tourneo Connect

Dywaniki do Forda Tourneo Connect to doskonałe rozwiązanie na każdą pogodę. Osłonią podłogę w pojeździe przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Stoją na straży komfortu podróżowania: nie podwijają się, nie przesuwają, nie ulegają odkształceniom. Co istotne, przeciwdziałają korozji. Są optymalnie dopasowane do układu siedzeń oraz specyfiki wnętrza auta. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Dywaniki samochodowe Ford Tourneo Connect posiadają wysokie walory estetyczne i wyróżniają się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi. Bardzo łatwo usuniesz z nich zabrudzenia. Dzięki wykorzystaniu wodoodpornych materiałów na etapie produkcji, dywaniki dostępne w naszym e-sklepie znakomicie chronią przed wpływem wilgoci. Rozlana woda czy topniejący śnieg nie są problemem, jeśli samochód wyposażony jest w funkcjonalny zestaw dywaników.

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki Ford Tourneo Connect są mocne, funkcjonalne i stylowe. Przetrwają wzmożoną eksploatację, co ma szczególne znaczenie w przypadku samochodów rodzinnych. Planujesz dalszą podróż? Często poruszasz się autem po mieście? Nie zapomnij o wytrzymałych dywanikach odpornych na przetarcia, zagniecenia czy rozdarcie. Wszystkie zestawy welurowe oraz gumowe znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Ford Tourneo Connect 5 miejsc (od 2022-)
mata do bagażnika Ford Tourneo Connect (5 miejsc od 2022-)
dywaniki welurowe Ford Tourneo Connect

Nowoczesne dywaniki do Forda Tourneo Connect – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda Tourneo Connect skutecznie przeciwdziałają wilgoci. Zabezpieczają podłoże przed wodą, błotem, wszelkiego rodzaju cieczami. W dodatku łatwo utrzymać je w czystości. Do ich produkcji stosuje się specjalną mieszankę bezzapachowej gumy. Podwyższone ranty jeszcze efektywniej chronią przed wilgocią. Szeroki wybór modeli gumowych znaleźć można w naszym sklepie internetowym!

Prezentujemy również eleganckie dywaniki welurowe do Forda Tourneo Connect. Igłowany filc jest przyjemny w dotyku. Wzmocnienia przy piętach są odporne na przetarcia. Otwory montażowe na klipsy ułatwiają zakładanie dywaników. Stylowe dywaniki welurowe Ford Tourneo Connect to dobre rozwiązanie na ciepłe dni, ale nie tylko. Zapraszamy na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/tourneo-connect/. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem!