We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

NISSAN Navara

Navara

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Nissan Navara

Dywaniki do Nissana Navara to podstawowe akcesorium znajdujące się na wyposażeniu pojazdu. Gotowy zestaw dedykowany konkretnemu modelowi Nissana idealnie przylega do podłoża, chroniąc je przed zniszczeniem, uszkodzeniami mechanicznymi oraz brudem. Nasza firma oferuje wysokiej jakości komplety, pochodzące od sprawdzonych producentów. Skutecznie chronią wnętrze auta przed plamami, zaciekami, błotem czy topniejącym śniegiem. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

Dywaniki samochodowe Nissan Navara nie podwijają się i nie przesuwają w trakcie jazdy. Są antypoślizgowe, wodoodporne, a także niewymagające czasochłonnego czyszczenia. Świetnie radzą sobie z wpływem negatywnych czynników zewnętrznych. Poza dywanikami oferujemy również praktyczne maty do bagażnika. Idealnie dopasowane pod względem wielkości. Poszczególne zestawy wykonano z mocnych materiałów, przy użyciu nowoczesnych technologii produkcji. W rezultacie przetrwają nawet najbardziej wzmożoną eksploatację samochodu.

Jakie rodzaje dywaników do Nissana u nas znajdziesz?

Dywaniki Nissan Navara powstają z dwóch rodzajów materiałów: specjalnej mieszanki gumy oraz z weluru i tkanin tekstylnych. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi. Są odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Stanowią skuteczne zabezpieczenie podłoża przez cały rok. Na stronie naszego e-sklepu https://dywaniki.com.pl znaleźć można m.in.:

dywaniki gumowe Nissan Navara 2005-2010
dywaniki gumowe do Nissan Navara 2010-2015
dywaniki welurowe Nissan Navara III D40 (2005-2016)
samochodowe dywaniki tekstylne Nissan Navara od 2016
dedykowane maty do bagażnika.

Praktyczne dywaniki do Nissan Navara – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Nissana Navara, w tym maty do bagażnika chronią podłoże przed wodą, solą drogową, błotem, piachem i innymi zanieczyszczeniami. Łatwo je wyczyścisz za pomocą odkurzacza ręcznego lub na mokro. Są bezproblemowe w montażu. Gwarantują stabilność (zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów). Dzięki podwyższonym krawędziom jeszcze lepiej chronią przed wilgocią i cieczami.

Proponujemy także lekkie dywaniki welurowe Nissan Navara, posiadające gęste runo, wodoodporną warstwę materiału oraz otwory na klipsy montażowe. Gotowy zestaw dywaników to doskonały pomysł na prezent dla aktywnego kierowcy. Eleganckie dywaniki welurowe Nissan Navara znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/nissan/navara/. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem! W razie pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji.