We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN

CITROEN

Wyświetlanie 1–16 z 118 wyników

Dywaniki samochodowe Citroen

Dywaniki samochodowe to podstawowe wyposażenie każdego auta. Zapewniają zarówno bezpieczeństwo podróży, jak i zabezpieczają podłogę auta przed wilgocią powodująca korozję. Właściwe dopasowanie dywaników samochodowych poprawia komfort przy codziennej jeździe, a także chroni auto przed wcześniejszym jego zużyciem.

Oferujemy dywaniki samochodowe min. do następujących modeli:

Dywaniki gumowe Citroen C3
Dywaniki gumowe Citroen Berlingo
Dywaniki gumowe Citroen C4
Dywaniki gumowe Citroen C4 Cactus
Dywaniki gumowe Citroen C5
Dywaniki gumowe Citroen Jumper
Dywaniki gumowe Citroen Spacetourer
Dywaniki gumowe Citroen DS5

Dywaniki samochodowe do Citroen są niezbędnym elementem wyposażenia auta.

Rodzaje dywaników samochodowych

Rozróżniamy dwa rodzaje dywaników samochodowych: Gumowe oraz tekstylne.

W naszym sklepie www.dywaniki.com.pl znajdą Państwo idealnie dopasowane dedykowane dywaniki do Citroen wykonane z nietoksycznej i atestowanej 100 % gumy. Wysoka jakość użytego surowca do wykonania naszych dywaników powoduje, że oferowane dywaniki są bezzapachowe i całkowicie obojętne nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że dywanik są odporne na przetarcia i zapewniają możliwość korzystania z nich w różnym rodzaju obuwiu . Precyzyjne dopasowanie dedykowanych dywaników samochodowych daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania bez możliwości mimowolnego przemieszczania się po podłodze.

Dywaniki gumowe można stosować przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych.

Gdzie i jak kupić ?

W naszym sklepie www.dywaniki.com.pl można dokonywać zakupu przez całą dobę a nasz Dział Sprzedaży obsługuje infolinię telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Zachęcamy do kontaktu !