We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

DACIA Lodgy

Lodgy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Dacia Lodgy

Dywaniki do Dacia Lodgy, które można znaleźć w ofercie naszej firmy, nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wytrzymałość, niezawodność i funkcjonalność. Okruszki, błoto, liście, piach czy też woda nie będą problemem, gdy podłogę w samochodzie zabezpieczysz dedykowanymi dywanikami idealnie dopasowanymi do układu siedzeń. Dzięki tym praktycznym akcesoriom podróżowanie będzie bezpieczne i komfortowe.

Dywaniki samochodowe Dacia Lodgy nie podwijają się, a także są odporne na przetarcia. Doskonale chronią wnętrze pojazdu przed negatywnymi czynnikami z zewnątrz, takimi jak śnieg wnoszony na obuwiu, zacinający deszcz, wylany sok czy inne zabrudzenia. Komplety wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają długie użytkowanie w zróżnicowanych warunkach. Doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i jesienią czy zimą. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Dacia u nas znajdziesz?

Dywaniki Dacia Lodgy odpowiadają specyfice wnętrza tego modelu pojazdu. Mają idealnie dopasowany kształt oraz specjalne otwory na klipsy montażowe ułatwiające zakładanie/wyjmowanie dywaników. Każdy zestaw wyróżnia się dbałością o detal, eleganckim wyglądem oraz ponadczasowym wzornictwem. Zapraszamy na https://dywaniki.com.pl/, gdzie znajdziesz m.in.:
dywaniki gumowe Dacia Lodgy od 2012
dywaniki welurowe Dacia Lodgy (od 2012)
eleganckie dywaniki samochodowe Dacia Lodgy
dedykowane maty do bagażnika Dacia Lodgy

Praktyczne dywaniki do Dacia Lodgy – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Dacia Lodgy są niezastąpione w porze jesienno-zimowej. Mocna guma jest w pełni wodoodporna, a podwyższone krawędzie dywaników jeszcze efektywniej chronią przed niekorzystnym wpływem wody oraz wilgoci. Dywaniki są odporne na przetarcia oraz uszkodzenia mechaniczne. Nie podwijają się, nie przesuwają w czasie jazdy. Znakomicie radzą sobie z wszelkiego typu zabrudzeniami.

W ofercie naszej firmy znaleźć można ponadto dywaniki welurowe do Dacia Lodgy wyprodukowane z trwałych materiałów. Solidne szycie oraz miękkie, gęste runo, to tylko niektóre zalety kompletów tekstylnych. Dywaniki łatwo się montuje, demontuje i czyści. Są lekkie, a jednocześnie wyjątkowo odporne na zniszczenie. Stylowe dywaniki welurowe do Dacia Lodgy znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/dacia/lodgy/. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy!