We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN DS3

DS3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Citroen DS3

Dywaniki do Citroena DS3 są niezastąpione w każdej sytuacji. Pozwalają utrzymać czystość w pojeździe, a także skutecznie chronią przed wilgocią. Poszczególne zestawy idealnie pasują do specyfiki tego modelu samochodu. Dokładnie „otulają” podłogę, nie podwijają się i nie przesuwają w trakcie jazdy. Do tego znakomicie wyglądają podnosząc walory estetyczne auta. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszej firmy!

Dywaniki samochodowe Citroen DS3 to najlepsza bariera zabezpieczająca wnętrze pojazdu przed brudem, piachem, błotem czy też topniejącym śniegiem. Oferujemy kompletne zestawy w atrakcyjnych cenach. Każdy wyprodukowano z trwałych materiałów gwarantujących długie (i wygodne) użytkowanie. Proponujemy ponadto dedykowane maty do bagażnika, dzięki którym zachowasz porządek oraz czystość.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen DS3 powstają z ultramocnej mieszanki gumy oraz wytrzymałych tekstyliów. Wszystkie znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/. Polecamy m.in.:

dywaniki gumowe Citroen DS3 2010-2016
dywaniki welurowe Citroen DS3 (2009-2016)
maty do bagażnika
dywaniki samochodowe Citroen DS3

Praktyczne dywaniki do Citroena DS3 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena DS3 są odporne na wodę przeciwdziałając przemoczeniu podłoża w samochodzie. Łatwo można je zamontować dzięki specjalnym otworom montażowym na klipsy. Poszczególne zestawy są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Sprawdź naszą ofertę!

Praktyczną opcją są również dywaniki welurowe do Citroena DS3, wykonane z trwałych materiałów tekstylnych. One również posiadają świetne parametry wytrzymałościowe oraz ponadczasową estetykę. Wyróżniają się mocnym szyciem i przyjemnym w dotyku gęstym runem. Wszystkie modele znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/ds3/. Zapraszamy!