We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

DACIA Logan

Logan

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dywaniki samochodowe Dacia Logan

Dywaniki do Dacia Logan, które zabezpieczają podłoże wewnątrz tego konkretnego modelu pojazdu są wykonane z wyselekcjonowanych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wychwytują najdrobniejsze zanieczyszczenia: piasek, liście, błoto, okruszki, pyłki, a także wszelkiego rodzaju ciecze (chronią tym samym przed korozją). Poszczególne zestawy dostępne w ofercie naszej firmy wyróżniają się świetnym designem i funkcjonalnością.

Dywaniki samochodowe Dacia Logan skutecznie chronią podłoże przed wilgocią. Nie podwijają się, są odporne na plamy i brud. Zdadzą egzamin w każdych warunkach jazdy – zarówno latem, jak i zimą. Gwarantują stabilność, nie przesuwają się podczas jazdy, pozwalają utrzymać czystość w samochodzie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego!

Jakie rodzaje dywaników do Dacia u nas znajdziesz?

Dywaniki Dacia Logan dostępne są w dwóch wariantach:

dywaniki gumowe Dacia Logan
dywaniki welurowe Dacia Logan

Wszystkie zestawy mają odpowiednie kształty – idealnie pasują do układu siedzeń w pojeździe. Posiadają ponadto otwory na klipsy montażowe. Wszystkie modele znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Dacia Logan MCV 2 miejscowa (2007-2013)
dywaniki gumowe Dacia Logan 5 miejscowa (2013-2020)
dywaniki samochodowe Dacia Logan od 2021
dywaniki welurowe Dacia Logan (2006-2009)
dywaniki tekstylne Dacia Logan (od 2012)
dywaniki Dacia Logan MCV 5 miejscowa (2007-2013)
maty do bagażnika Dacia Logan

Praktyczne dywaniki do Dacia Logan – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Dacia Logan są w 100% wodoodporne. Posiadają podwyższone ranty i antypoślizgową powierzchnię. Świetnie chronią podłogę w samochodzie przed wilgocią. Co je charakteryzuje? Neutralny zapach, wygodny montaż/demontaż, łatwość utrzymania czystości oraz niezawodność w każdej sytuacji. Dywaniki są odporne na wzmożoną eksploatację. Doskonale się prezentują mimo upływu lat.

U nas znaleźć można również dywaniki welurowe do Dacia Logan wykonane z mocnych materiałów tekstylnych. Są miękkie, lekkie, posiadają gęste runo (igłowany filc). Dzięki wodoodpornej warstwie sprawdzą się nie tylko latem. Praktyczne dywaniki welurowe do Dacia Logan znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/dacia/logan/. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy!