We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

SKODA Yeti

Yeti

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Skoda Yeti

Dywaniki do Skody Yeti nie mają sobie równych, jeśli chodzi o skuteczność ochrony przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Oferujemy wysokiej jakości gotowe zestawy dedykowane dopasowane do konkretnego modelu pojazdu. Współpracujemy z renomowanymi producentami akcesoriów samochodowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz obsługę na najwyższym poziomie. Szukasz porządnych dywaników za niewielkie pieniądze? Sprawdź nasz asortyment!

Dywaniki samochodowe Skoda Yeti sprawdzą się o każdej porze roku, chroniąc podłoże przed błotem, kurzem, sierścią, okruszkami, cieczami itp. Komplety dostępne w naszym asortymencie nie podwijają się, nie przesuwają, mogą być stosowane w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. Przetrwają intensywną eksploatację. Sprawdzą się również jako pomysł na praktyczny prezent.

Jakie rodzaje dywaników do Skoda Yeti u nas znajdziesz?

Dywaniki Skoda Yeti powstają z ultramocnych materiałów tekstylnych oraz gumy. Proponujemy modele welurowe oraz maty do bagażnika. Znajdziesz je w e-sklepie na https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Skoda Yeti (od 2009)
Skoda Yeti (2009- 2017) Mata do bagażnika RKK
dywaniki welurowe Skoda Yeti (2009-2017)
Skoda Yeti (2009-2017) – dywaniki i mata do bagażnika – zestaw Rigum

Praktyczne dywaniki do Skody Yeti– na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Skody Yeti powstają z bezzapachowej gumy o świetnych parametrach wytrzymałościowych. Wysokie ranty zapobiegają przedostawaniu się wody pod dywaniki, a także przemieszczaniu się przedmiotów między siedzeniami. Gotowe zestawy takich producentów jak Rigum czy Frogum spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Podniosą komfort podróżowania w każdą pogodę.

Proponujemy także doskonałej jakości dywaniki welurowe Skoda Yeti, które sprawdzą się zwłaszcza latem. Dzięki specjalnym otworom na klipsy ich montaż jest bardzo prosty. Wszechstronne dywaniki tekstylne do Skody Yeti znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/dywaniki/skoda/yeti/. Szukasz porządnych zestawów dywaników w przystępnej cenie? Sprawdź naszą ofertę!