We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

TOYOTA Yaris

Yaris

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Dywaniki samochodowe Toyota Yaris

Dywaniki do Toyoty Yaris umożliwiają zabezpieczenie podłoża w samochodzie przed zniszczeniem oraz brudem. Wykonane z mocnych materiałów świetnie się prezentują, są praktyczne i eleganckie. Gotowe zestawy dedykowane sprawdzą się o każdej porze roku. Pochodzą od renomowanych producentów. Będą świetnym pomysłem na prezent. Osłonią podłoże przed błotem, wodą, wilgocią czy sierścią.

Dywaniki samochodowe Toyota Yaris to cieszące się dużą popularnością modele, które nie wymagają czasochłonnego czyszczenia, są łatwe w montażu, wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością. Antypoślizgowe dywaniki nie przesuwają się i nie podwijają w trakcie jazdy. Podnoszą komfort podróżowania niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!

Jakie rodzaje dywaników do Toyoty Yaris u nas znajdziesz?

Dywaniki Toyota Yaris są produkowane z gumy, weluru oraz innych materiałów tekstylnych o świetnych parametrach wytrzymałościowych. Doskonałej jakości modele znaleźć można na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Toyota Yaris / Yaris Hybryda (od 2020-)
dywaniki welurowe Toyota Yaris (od 2012)
dywaniki tekstylne do Toyota Yaris / Yaris Hybrid (2020-)
mata do bagażnika Toyota Yaris 2012-2020
dywaniki welurowe Toyota Yaris (od 2014)
mata bagażnikowa do Toyota Yaris 2006-2012
zestaw Rigum: Toyota Yaris (2012-2020) Dywaniki i mata do bagażnika
dywaniki samochodowe Toyota Yaris 2006-2011
dywaniki Toyota Yaris / Yaris Hybryda (od 2020-)
dywaniki tekstylne Toyota Yaris (2011-2014)
dywaniki Toyota Yaris (2005-2011)

Praktyczne dywaniki do Toyoty Yaris – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Toyoty Yaris to niezawodny zestaw wodoodporny, wyposażony w podwyższone ranty dla jeszcze efektywniejszej ochrony przed wilgocią. Poszczególne komplety produkuje się z trwałej mieszanki gumy – nieuczulającej, neutralnej dla otoczenia. Dywaniki chronią przed wszelkiej maści zabrudzeniami, plamami i zaciekami. Sprawdzą się o każdej porze roku.

Eleganckim rozwiązaniem są także dywaniki welurowe Toyota Yaris, wyróżniające się funkcjonalnością, wygodą użytkowania oraz ponadprzeciętną trwałością. Stylowe dywaniki tekstylne do Toyoty Yaris, wykonane z miękkiego weluru znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/toyota/yaris/. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty!