We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C1

C1

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Citroen C1

Dywaniki do Citroena C1 to świetna propozycja dla każdego właściciela tego niewielkiego, miejskiego samochodu. Zestawy dostępne w asortymencie naszego e-sklepu są idealnie dopasowane do specyfiki wnętrza pojazdu. Efektywnie chronią podłoże przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, błoto, piasek itd.

Dywaniki samochodowe Citroen C1 to niezbędne wyposażenie auta, dzięki któremu zachowasz podłoże w pojeździe w nienagannym stanie przez lata. Czarne zestawy dywaników wykonanych z mocnych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne sprawdzą się w każdej sytuacji. Posiadają ponadczasowy wygląd oraz wyjątkowe walory użytkowe. Aby je wyczyścić wystarczy szybki demontaż, odkurzanie i/lub mycie na mokro. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C1 to doskonałej jakości produkt w niewygórowanej cenie. Osłoni wnętrze samochodu przed zanieczyszczeniami. Na naszej stronie https://dywaniki.com.pl/ znajdziesz różnorodny wybór zestawów dywaników, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Citroen C1 od 2014
dywaniki welurowe Citroen C1 (2005-2014)
dywaniki samochodowe Citroen C1 od 2014
dywaniki tekstylne Citroen C1 (od 2014)
dywaniki gumowe Citroen C1 2005-2013
dedykowane maty do bagażnika Citroen C1 (od 2014)

Praktyczne dywaniki do Citroena C1 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C1 nie podwijają się i nie przesuwają podczas jazdy. Są odporne na przetarcia i zniszczenie. Posiadają funkcjonalne otwory montażowe. Doskonale chronią podłoże w aucie przed wodą i negatywnym działaniem wilgoci. Nie mają sobie równych w okresie jesienno-zimowym. Wykonane są z trwałej, bezzapachowej gumy o świetnych parametrach.

Oferujemy także estetyczne dywaniki welurowe do Citroena C1, które wyróżniają się starannym szyciem, gęstym runem oraz niezawodnością. Lekkie zestawy tekstylne są przyjemne w dotyku i odporne na przetarcia. Bez problemu je zamontujesz i zdemontujesz. Dywaniki welurowe Citroen C1 znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c1/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!