We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C4X

C4X

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Citroen C4X

Dywaniki do Citroena C4X znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Zabezpieczają podłoże w pojeździe przed wodą, wilgocią oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Produkowane są z wytrzymałych materiałów gwarantujących długie użytkowanie. Szeroki wybór kompletów znaleźć można w naszym sklepie internetowym.

Dywaniki samochodowe Citroen C4X nie podwijają się i nie przesuwają po podłodze. Do ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne metody oraz technologie – dzięki temu dywaniki są idealnie dopasowane do układu siedzeń w aucie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C4X wyróżniają się dbałością o detal, wygodą użytkowania i funkcjonalnością. Łatwo utrzymać je w czystości. Poszczególne zestawy są odporne na odkształcenia. Zapraszamy do e-sklepu na https://dywaniki.com.pl/, gdzie znajdziesz m.in.:

dywaniki gumowe Citroen C4X (od 2023-)
dywaniki welurowe Citroen C4X (od 2023-)
dedykowane maty do bagażnika Citroen C4X (od 2023-)

Praktyczne dywaniki do Citroena C4X – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Wodoodporne dywaniki gumowe do Citroena C4X pomogą Ci utrzymać porządek wewnątrz samochodu. Przydadzą się zarówno do jazdy po mieście, jak i w dalszej podróży. Do tego świetnie się prezentują, są ponadczasowe i neutralne dla otoczenia (wykonane z bezzapachowej mieszanki gumy). Posiadają otwory montażowe na klipsy.

Zachęcamy również do zapoznaia się z ofertą dywaników welurowych do Citroena C4X, wyprodukowanych z lekkich, ale wytrzymałych materiałów tekstylnych. Co je wyróżnia? Miękkość, gęste runo, mocne szycie oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dywaniki welurowe Citroen C4X znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c4x/. Masz pytania? Skonsultuj się z naszym zespołem!