We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

TOYOTA Avensis

Avensis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dywaniki samochodowe Toyota Avensis

Dywaniki do Toyoty Avensis znakomicie chronią podłoże w samochodzie przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Co je wyróżnia? Wysokie walory estetyczne, trwałość oraz niezawodność. Są idealnie dopasowane do powierzchni wewnątrz auta. Nie przesuwają się podczas jazdy. Gwarantują wysoki komfort użytkowania. Wszystkie gotowe zestawy dostępne w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonych producentów. Sprawdź ofertę naszego e-sklepu!

Dywaniki samochodowe Toyota Avensis są odporne na wilgoć i wodę. Topniejący śnieg, rozlany napój czy mokry parasol nie będą problemem, jeśli podłoże w aucie zabezpieczono wysokiej jakości dywanikami. Będą one trafionym pomysłem na praktyczny prezent. Nie blakną, nie gniotą się, nie podwijają się w czasie jazdy. Jeśli więc rozglądasz się za nowoczesnymi dywanikami, zapoznaj się z bogatą ofertą naszej firmy.

Jakie rodzaje dywaników do Toyoty Avensis u nas znajdziesz?

Dywaniki Toyota Avensis udostępniamy w wersji tekstylnej oraz gumowej. Mocne materiały gwarantują długie użytkowanie i estetyczny wygląd przez długi czas. Poszczególne zestawy w atrakcyjnych cenach znaleźć można na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Toyota Avensis (od 2009- / od 2015-)
dywaniki welurowe Toyota Avensis (2008-2018)
dywaniki tekstylne Toyota Avensis (2003-2008)
maty bagażnikowe Toyota Avensis

Praktyczne dywaniki do Toyoty Avensis – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Toyoty Avensis powstają z wytrzymałej mieszanki gumy, która jest w pełni wodoodporna i antypoślizgowa. Zostały zaopatrzone w wysokie ranty dla jeszcze lepszej ochrony przed namakaniem podłoża. Bez problemu usuniesz z nich wszelkie zanieczyszczenia, piach, błoto, okruszki, sierść itd. Dywaniki są optymalnie dopasowane do specyfiki wnętrza pojazdu. Dodatkowo posiadają wzmocnienia w newralgicznych miejscach najbardziej narażonych na zniszczenie.

W naszym sklepie internetowym znaleźć można m.in. dywaniki welurowe Toyota Avensis, bez których ani rusz. Wyposażono je w specjalne otwory na klipsy, co znacznie ułatwia montaż. Niezawodne komplety, w tym eleganckie dywaniki tekstylne do Toyoty Avensis znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/toyota/avensis/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!