We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

JEEP

JEEP

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Dywaniki samochodowe Jeep

Dywaniki samochodowe są niezbędne w każdym samochodzie, szczególnie w terenowym. Zapewniają, przede wszystkim, bezpieczeństwo podróży oraz zabezpieczają podłogę auta przed wilgocią, która w konsekwencji prowadzi do korozji. Staranne dobranie dywaników samochodowych to zarówno komfort przy codziennym użytkowaniu pojazdu, jak i ochrona auta przed wcześniejszym jego zużyciem.

Dywaniki samochodowe do Jeep są niezastąpionym elementem wyposażenia auta.

Rodzaje dywaników samochodowych

Rozróżniamy dwa rodzaje dywaników samochodowych: gumowe oraz tekstylne.

www.dywaniki.com.pl oferuje Państwu szeroki wybór dywaników gumowych, w tym dedykowane dywaniki do Jeep. Wykonane są z nietoksycznej i atestowanej 100 % gumy. Wysoka jakość użytego do produkcji surowca sprawia, że dywaniki są bezzapachowe, odpowiednie nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Dywaniki charakteryzują się również dużą odpornością na przetarcia, co pozwala użytkownikowi, a szczególnie kierowcy, na swobodę dobierania obuwia do jazdy. Precyzyjne dopasowanie ich kształtu do podłogi powoduje, że dywaniki nie przesuwają się po podłodze i nie podwijają się, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Dywaniki gumowe Jeep:
Dywaniki gumowe Jeep Cherokee
Dywaniki gumowe Jeep Compass
Dywaniki gumowe Jeep Renegade
Dywaniki gumowe Jeep Wrangler

Dywaniki gumowe można używać przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych.

Gdzie i jak kupić ?

W sklepie www.dywaniki.com.pl można dokonywać zakupu przez całą dobę a nasz Dział Sprzedaży obsługuje infolinię telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Zachęcamy do kontaktu !