We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN Berlingo

Berlingo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Dywaniki samochodowe Citroen Berlingo

Dywaniki do Citroena Berlingo to jedna z propozycji naszego sklepu internetowego. Idealnie sprawdzą się na co dzień, jak i podczas dalszych podróży. Ich zadaniem jest ochrona podłoża w samochodzie przed zanieczyszczeniami oraz zniszczeniem. Dedykowane zestawy wyróżniają się dopasowanym kształtem, trwałością, funkcjonalnością, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Dywaniki samochodowe Citroen Berlingo to obowiązkowe akcesorium, posiadające walory użytkowe oraz estetyczne. Są ponadczasowe, świetnie wyglądają, łatwo je zamontować lub zdemontować. Wykonane z najwyższej jakości materiałów posłużą przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen Berlingo to najskuteczniejsze zabezpieczenie wnętrza pojazdu przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, brud itd. Na stronie https://dywaniki.com.pl/ znaleźć można praktyczne zestawy dywaników, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Citroen Berlingo 5m L2 (od 2019-)
dywaniki welurowe Citroen Berlingo (1996-2010)
mata do bagażnika Citroen Berlingo 5m L2 (od 2019-)
dywaniki gumowe Citroen Berlingo 5 miejscowy od 2008
dywaniki samochodowe Citroen Berlingo 2 miejscowy od 2019
gumowe dywaniki Citroen Berlingo 5m. L1 (od 2019-)
dywaniki do samochodu Citroen Berlingo 2 miejsca 2008-2018
dywaniki Citroen Berlingo 5 miejsc 2008-2018
mata do bagażnika Citroen Berlingo 5 miejsc (2008-2018)

Praktyczne dywaniki do Citroena Berlingo – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena Berlingo zaopatrzone są w praktyczne otwory montażowe. Do ich produkcji używa się mocnej gumy o neutralnym zapachu. Doskonale chronią przed wilgocią i przemoknięciem wnętrza samochodu. Modele gumowe znakomicie sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym. Łatwo można je wyczyścić – dzięki temu zachowają nienaganny wygląd w każdej sytuacji.

Oferujemy ponadto funkcjonalne dywaniki welurowe do Citroena Berlingo, charakteryzujące się znakomitym wyglądem i trwałoścą. Modele materiałowe są lekkie, przyjemne w dotyku, solidnie uszyte. Doskonałej jakości dywaniki welurowe Citroen Berlingo znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/berlingo/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!