We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

SKODA Octavia

Octavia

Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników

Dywaniki samochodowe Skoda Octavia

Dywaniki do Skody Octavia to efektywna ochrona podłoża przed zanieczyszczeniami i zniszczeniem. Ich ogromną zaletą jest trwałość, a także idealne dopasowanie. Gotowe zestawy dostępne w naszym asortymencie są starannie wykonane, co przekłada się na wysokie walory estetyczne. Dywaniki nie podwijają się, zapewniają stabilność, ułatwiają utrzymanie porządku w pojeździe. Co więcej, chronią wnętrze auta przed wilgocią, cieczami, błotem czy też topniejącym śniegiem.

Dywaniki samochodowe Skoda Octavia, w tym funkcjonalne maty bagażnikowe nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Świetnie się prezentują. Dzięki ponadczasowemu designowi pasują do nowoczesnego pojazdu. Wychwytują okruszki, sierść, piach, żwir i inne zabrudzenia. Sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Jeśli więc rozglądasz się za porządnym zestawem dedykowanym dla siebie lub jako praktyczny prezent, sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego!

Jakie rodzaje dywaników do Skoda Octavia u nas znajdziesz?

Dywaniki Skoda Octavia wykonuje się ze specjalnej gumy oraz mocnych materiałów tekstylnych, takich jak welur. Zarówno guma, jak i tkaniny welurowe o gęstym włosiu nie gną się, nie blakną, są odporne na przetarcia. Eleganckie modele do Skody Octavii znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Skoda Octavia Skoda Octavia III, IV (od 2013- / od 2020-)
dywaniki gumowe Skoda Octavia 1997-2004
mata do bagażnika Skoda Octavia III Sedan (2013-2020)
dywaniki welurowe Skoda Octavia (2012-2020)
gumowe dywaniki Skoda Octavia IV od 2019
Skoda Octavia III Kombi (2013-2020) – dywaniki i mata do bagażnika – zestaw Rigum
dywaniki samochodowe Skoda Octavia II Sedan (2005-2013)
zestaw dywaników gumowych Skoda Octavia III Sedan (2013-2020)
dywaniki welurowe Skoda Octavia (2004-2013)
mata bagażnikowa Skoda Octavia II Kombi (2005-2013)
tekstylne dywaniki samochodowe do Skoda Octavia III / Octavia IV (2013- / 2020-)
dywaniki Skoda Octavia IV Sedan / Kombi (od 2020-)
dywaniki tekstylne Skoda Octavia (1996-2011)

Praktyczne dywaniki do Skody Octavia – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Skody Octavia to niezawodne zabezpieczenie podłoża w samochodzie przed wodą i wilgocią. Powierzchnia pod dywanikami jest skutecznie chroniona przed cieczami, topniejącym śniegiem czy rozlanym napojem. Modele gumowe bardzo łatwo można wyczyścić przywracając pierwotny wygląd. Wyposażone zostały w podwyższone ranty i wzmocnienia. Zapewniają stabilność, nie podwijają się, doskonale się prezentują przez cały okres użytkowania.

Proponujemy ponadto stylowe dywaniki welurowe Skoda Octavia, które są miękkie, lekkie, a jednocześnie ponadprzeciętnie trwałe. Zaopatrzono je w warstwę materiału nieprzepuszczającego wody, otwory na klipsy montażowe oraz wzmocnienia w newralgicznych obszarach. Komfortowe dywaniki welurowe do Skody Octavia dostępne są na stronie https://dywaniki.com.pl/dywaniki/skoda/octavia/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego!