We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MITSUBISHI ASX

ASX

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Mitsubishi ASX

Dywaniki do Mitsubishi ASX to funkcjonalne akcesorium niezastąpione w każdym samochodzie. Oferujemy gotowe zestawy dopasowane do specyfiki wnętrza pojazdu. Wysokiej jakości komplety pochodzące od sprawdzonych producentów doskonale radzą sobie w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Dokładnie „otulają” powierzchnię podłogi zabezpieczając ją przed zanieczyszczeniami i zniszczeniem. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Dywaniki samochodowe Mitsubishi ASX nie podwijają się podczas jazdy zapewniając stabilność oraz bezpieczeństwo. Mocno „trzymają” się podłoża, podobnie jak dedykowane maty do bagażnika. Wyglądają elegancko i schludnie. Idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza pojazdu. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na brud, zacieki, plamy czy przetarcia. Posiadają wzmocnienia w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenie.

Jakie rodzaje dywaników do Mitsubishi u nas znajdziesz?

Dywaniki Mitsubishi ASX to obowiązkowy element wyposażenia pojazdu niezależnie od pory roku. Ich ogromną zaletą jest wodoodporność. Świetnie radzą sobie z wilgocią, topniejącym śniegiem czy rozlaną cieczą. Gotowe zestawy znajdziesz na https://dywaniki.com.pl, a wśród nich m.in.:

dywaniki welurowe Mitsubishi ASX od 2019
Mitsubishi ASX od 2010-2018, dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki gumowe Mitsubishi ASX (od 2023-)
dywaniki samochodowe Mitsubishi ASX (od 2023-)
dedykowana mata do bagażnika Mitsubishi ASX (od 2023-)
gumowa mata do bagażnika Mitsubishi ASX (od 2010- / od 2019-)
dywaniki welurowe Mitsubishi ASX (od 2010)
dywaniki Mitsubishi ASX GA od 2010

Praktyczne dywaniki do Mitsubishi ASX – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mitsubishi ASX to wszechstronne rozwiązanie zabezpieczające podłoże w samochodzie przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Produkowane są z wytrzymałej mieszanki gumy – bezwonnej, bezpiecznej dla otoczenia, niepowodującej alergii. Efektywnie chronią przed wodą, błotem, ziemią oraz innymi zabrudzeniami. Są odporne na rozdarcie. Co jeszcze znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego?

Polecamy także eleganckie dywaniki welurowe Mitsubishi ASX, zaopatrzone w otwory na klipsy montażowe. Modele tekstylne są miękkie w dotyku, posiadają gęste runo i wzmocnienia przy krawędziach oraz w okolicy pięt po stronie kierowcy. Nowoczesne dywaniki welurowe do Mitsubishi ASX prezentujemy na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mitsubishi/asx/. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!