We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

DACIA Sandero

Sandero

Dywaniki samochodowe Dacia Sandero

Dywaniki do Dacia Sandero to niezawodny element wyposażenia samochodu, bez którego trudno byłoby zadbać o wygląd wnętrza pojazdu. Zestawy dostępne na stronie naszego sklepu internetowego pochodzą od sprawdzonych producentów. Wykonane są z mocnych materiałów – dzięki temu dobrze się prezentują przez długi czas skutecznie zabezpieczając podłogę w aucie przed zniszczeniem oraz zabrudzeniem.

Dywaniki samochodowe Dacia Sandero chronią podłoże przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, piach, błoto, topniejący śnieg czy okruszki. Co więcej, nie przesuwają się, nie podwijają, ułatwiają utrzymanie czystości w pojeździe. Są również odporne na plamy, zacieki czy inne zanieczyszczenia. Doskonale zdadzą egzamin o każdej porze roku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Dacia u nas znajdziesz?

Oferujemy dywaniki Dacia Sandero w dwóch wersjach:

dywaniki gumowe Dacia Sandero
dywaniki welurowe Dacia Sandero

Poszczególne komplety są idealnie dopasowane do wnętrza samochodu. Zapewniają stabilność i bez problemu można je zamontować dzięki specjalnym otworom na klipsy. Zapraszamy na https://dywaniki.com.pl/, gdzie znajdziesz m.in.:
dywaniki gumowe Dacia Sandero od 2021
dywaniki welurowe Dacia Sandero (od 2012)
dywaniki gumowe Dacia Sandero od 2013 z dedykowaną matą do bagażnika
gumowa mata do bagażnika Dacia Sandero (od 2013)
welurowe dywaniki samochodowe do Dacia Sandero / Sandero Stepway (2021-)
dywaniki welurowe Dacia Sandero (2008-2012)
dywaniki gumowe Dacia Sandero / Sandero Stepway (od 2021-)

Praktyczne dywaniki do Dacia Sandero – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Dacia Sandero to wodoodporne zestawy o antypoślizgowej powierzchni. Dobrze radzą sobie z topniejącym śniegiem wniesionym do samochodu na obuwiu, czy też rozlanym napojem. Łatwo je wyczyścić – zarówno na sucho, jak i na mokro przy użyciu odrobiny detergentu. Posiadają neutralny zapach i są bezpieczne dla otoczenia. Wyróżniają się starannym wykonaniem oraz funkcjonalnością.

Polecamy także stylowe dywaniki welurowe do Dacia Sandero, do produkcji których używa się trwałych materiałów tekstylnych. Są one niezwykle miękkie w dotyku, a jednocześnie wytrzymałe. Znakomicie sprawdzą się w okresie wiosenno-letnim. Praktyczne dywaniki welurowe do Dacia Sandero znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/dacia/logan/. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy!