We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

OPEL Combo

Combo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dywaniki samochodowe Opel Combo

Dywaniki do Opla Combo prezentują się znakomicie i przez cały okres użytkowania spełniają swą podstawową funkcję: chronią podłogę w samochodzie przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem. Nasza firma współpracuje z uznanymi producentami akcesoriów samochodowych. U nas znajdziesz gotowe zestawy dedykowane oraz pojedyncze dywaniki. Już teraz sprawdź różnorodną ofertę produktów w naszym sklepie internetowym!

Dywaniki do Opla Combo gwarantują niezawodną ochronę w każdych warunkach. Osłaniają wnętrze pojazdu przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak woda, brud, substancje chemiczne itp. Nie podwijają się w podróży, a dzięki swym właściwościom antypoślizgowym zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów po powierzchni podłogi. Nasze dywaniki samochodowe są idealnie dopasowane do układu siedzeń w Twoim aucie.

Jakie rodzaje dywaników do Opel Combo u nas znajdziesz?

Dywaniki Opel Combo w klasycznym czarnym kolorze znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl. Oferujemy zestawy gumowe i welurowe, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Opel Combo od 2019
Opel Combo 5 miejscowy od 2012-2018 dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
Opel Combo 5m (2012-2018) – dedykowana mata do bagażnika
gumowe dywaniki Opel Combo 2 miejscowy od 2019
dywaniki Opel Combo 5 miejscowy 2012-2018
mata do bagażnika Opel Combo 5m. L1 (od 2019-)
dywaniki samochodowe Opel Combo 2 miejscowy 2012-2018
Opel Combo 5m L2 (od 2019-) Dywaniki i mata do bagażnika RKK – Zestaw Rigum

Praktyczne dywaniki do Opla Combo – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Gumowe dywaniki podłogowe do Opla Combo doskonale chronią przed wilgocią. Mają podwyższone krawędzie, dlatego znakomicie sprawdzają się podczas opadów deszczu i śniegu. Produkowane są z trwałej, elastycznej mieszanki gumy o świetnych parametrach wytrzymałościowych. Szukasz porządnego zestawu dywaników gumowych? Sprawdź nasz asortyment!

Oferujemy ponadto czarne welurowe dywaniki do Opla Combo z otworami montażowymi. Ten zestaw doda wnętrzu pojazdu klasy, a jednocześnie skutecznie zabezpieczy podłoże przed zniszczeniem (posiada dodatkowo warstwę wodoodpornego materiału). Eleganckie, przyjemne w dotyku dywaniki do Opla Combo prezentowane są na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl/dywaniki/opel/combo/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!