We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

NISSAN Juke

Juke

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Nissan Juke

Dywaniki do Nissana Juke zdadzą egzamin nawet podczas wzmożonej eksploatacji pojazdu. Skutecznie osłonią podłoże w samochodzie przed trwałym zniszczeniem i zabrudzeniem. Nasza firma oferuje szeroki wybór gotowych zestawów dywaników w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z zaufanymi producentami akcesoriów samochodowych. Stawiamy na wysoką jakość i trwałość produktów. Jeśli więc szukasz dedykowanego kompletu do swojego auta, sprawdź nasz asortyment!

Dywaniki samochodowe Nissan Juke to niezawodny element wyposażenia wnętrza pojazdu. Poszczególne modele idealnie pasują do układu siedzeń. Nie przesuwają się w trakcie jazdy. Nie podwijają się w podróży. Posiadają antypoślizgową powierzchnię odporną na zabrudzenia oraz wilgoć. Dywaniki wykonane z trwałych materiałów posiadają wysokie parametry wytrzymałościowe. Świetnie sprawdzą się również jako praktyczny prezent dla zmotoryzowanej osoby.

Jakie rodzaje dywaników do Nissana u nas znajdziesz?

Dywaniki Nissan Juke radzą sobie znakomicie z takimi zanieczyszczeniami, jak błoto, topniejący śnieg, piach, sierść czy rozlany napój. Do ich produkcji wykorzystuje się specjalne tkaniny welurowe oraz mieszankę wodoodpornej gumy – elastycznej lecz wytrzymałej. Zestawy dywaników znajdziesz na https://dywaniki.com.pl, a wśród nich m.in.:

dywaniki gumowe Nissan Juke od 2020
dywaniki welurowe do Nissan Juke (2020-)
dedykowana mata do bagażnika Nissan Juke (od 2020)
dywaniki welurowe Nissan Juke (od 2015)
dywaniki gumowe Nissan Juke od 2010
Nissan Juke od 2020, dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum

Praktyczne dywaniki do Nissan Juke – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Nissan Juke znajdą zastosowanie w szczególności zimą, kiedy wzmożone opady i wilgoć mogą przedostawać się do wnętrra pojazdu. Zestawy tego typu skutecznie chronią podłoże przed wodą, plamami, zaciekami itd. nie powodują alergii, nie odkształcają się, nie blakną. Zachowują pierwotny wygląd przez długi czas. Są odporne na zniszczenie. Świetnie wyglądają i nie sprawiają problemu w czyszczeniu. Co jeszcze znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego?

Proponujemy ponadto nowoczesne dywaniki welurowe Nissan Juke, które łatwo zamontujesz za pomocą specjalnych otworów montażowych na klipsy. Modele tekstylne posiadają wzmocnienia w newralgicznych miejscach (np. przy piętach od strony kierowcy). One także są wodoodporne. Praktyczne dywaniki welurowe do Nissana Juke znaleźć można na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl/dywaniki/nissan/juke/. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!