We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

BMW i3

i3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dywaniki samochodowe BMW i3

Dywaniki do BMW i3 spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników tego modelu pojazdu. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu zaawansowanych technologii. W efekcie zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Proponujemy gotowe komplety skrojone na miarę. Co je charakteryzuje? Odporność na uszkodzenia mechaniczne, ochrona przed wilgocią i zanieczyszczeniami, a także nowoczesny wygląd.

Dywaniki samochodowe BMW i3 nie podwijają się i nie przemieszczają podczas jazdy. Skutecznie zabezpieczają wnętrze pojazdu przed piaskiem, błotem, śniegiem, wodą itp. Bez problemu je zamontujesz, a w razie potrzeby szybko zdemontujesz. Dywaniki łatwo się czyści, dlatego zachowają wysokie walory estetyczne przez długi czas. Ponadto są odporne na przetarcia i zagniecenia. Szukasz stylowych zestawów w niewygórowanej cenie? Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Jakie rodzaje dywaników do BMW u nas znajdziesz?

Eleganckie dywaniki do BMW i3 znaleźć można na stronie internetowej https://dywaniki.com.pl/. Oprócz stylowych dywaników oferujemy także dedykowane maty do bagażnika. W naszym e-sklepie znajdziesz m.in.:
dywaniki gumowe BMW i3 (2013-2022)
dywaniki welurowe BMW i3
praktyczna mata do bagażnika BMW i3 (2013-2022)

Praktyczne dywaniki do BMW i3 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do BMW i3 są idealnie dopasowane do układu siedzeń w pojeździe. Niestraszna im codzienna eksploatacja czy zmieniające się warunki pogodowe. Przypadną do gustu osobom ceniącym praktyczne rozwiązania oraz nowoczesny design. Dywanik gumowy wykonano z bezwonnej mieszanki wodoodpornej gumy. Dzięki specjalnym otworom montażowym łatwo je zamontować. Masz pytania? Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Zwróć również uwagę na praktyczne dywaniki welurowe do BMW i3. Modele te wyposażono w wodoodporną warstwę ochronną. Wyróżniają się lekkością, dbałością o detal (mocnym szyciem) i trwałością. Aby utrzymać je w czystości, wystarczy regularne odkurzanie. Dywaniki tekstylne do BMW i3 znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/dywaniki/bmw/i3/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!