We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES GLA

GLA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Mercedes GLA

Dywaniki do Mercedesa GLA gwarantują efektywną ochronę przed zniszczeniem podłoża, a jednocześnie zapewniają komfort podróżowania w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Osłaniają powierzchnię wokół siedzeń przed zabrudzeniem, wilgocią, cieczami czy wniesionym na butach błotem. Są wygodne w codziennym użytkowaniu. Nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji, a w razie potrzeby wystarczy je odkurzyć lub ewentualnie wyczyścić „na mokro”. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Dywaniki samochodowe Mercedes GLA są idealnie dopasowane do konfiguracji siedzeń. Odpowiednie kształty i wymiary sprawiają, że dywaniki leżą na swoim miejscu, nie przesuwają się po podłodze. Specjalne otwory na klipsy ułatwiają montaż/demontaż dedykowanego zestawu. Oprócz dywaników oferujemy także praktyczne maty do bagażnika, które dokładnie wyściełają wnętrze i zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów.

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa oferujemy?

Dywaniki Mercedes GLA są niezastąpione w czasie deszczu, śnieżycy czy jesiennej zawieruchy. Zdadzą egzamin w podróży – zwłaszcza gdy poruszamy się po błotnistym terenie. Wszelkie zanieczyszczenia lądują na dywanikach, które chronią podłogę przed trwałym uszkodzeniem (na przykład wskutek przemoczenia). Zachęcamy do zajrzenia na stronę e-sklepu https://dywaniki.com.pl, gdzie znaleźć można m.in.:

dywaniki gumowe Mercedes GLA (2014-2019)
dywaniki samochodowe Mercedes GLA H247 od 2020
zestaw: dywaniki gumowe Mercedes GLA (2014-2019) z matą do bagażnika
Mercedes GLA (od 2020-) Dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
Mata do bagażnika Mercedes GLA (od 2014- / od 2020-)
dywaniki welurowe do Mercedes GLA (2019-)

Praktyczne dywaniki do Mercedes GLA – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa GLA pochodzą od sprawdzonych producentów. Powstają ze specjalnej mieszanki gumy odpornej na odkształcenia, rozdarcie czy zginanie. Dzięki wysokim krawędziom lepiej chronią podłoże przed wodą. Materiał nie uczula i jest bezwonny. Gumowe dywaniki sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym, ale warto mieć je na wyposażeniu pojazdu przez cały rok. Już dziś sprawdź komplety dostępne w naszym asortymencie!

Prezentujemy również lekkie dywaniki welurowe do Mercedesa GLA, charakteryzujące się miękkim ale wytrzymałym runem, starannym szyciem i odpornością na zniszczenie. One także zostały zaopatrzone w warstwę materiału odporną na wilgoć. Idealnie skrojone dywaniki welurowe do Mercedesa GLA udostępniamy na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/gla/. Już dziś sprawdź naszą ofertę!