We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

TOYOTA Camry

Camry

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Toyota Camry

Dywaniki do Toyoty Camry nie mają sobie równych, jeśli weźmiemy pod uwagę ich wytrzymałość, elegancki wygląd i idealne dopasowanie. Wykonane z mocnych materiałów posłużą przez długi czas. Skutecznie zabezpieczą podłoże w aucie przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak brud, uszkodzenia mechaniczne, błoto, sierść itd. Poszczególne zestawy dedykowane posiadają wyjątkowe walory estetyczne. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!

Dywaniki samochodowe Toyota Camry to niezawodne akcesorium, bez którego trudno sobie wyobrazić podróżowanie na czterech kołach. Wszelkie zabrudzenia łatwo usuniesz, przywracając wnętrzu auta nienaganny wygląd. Specjalne otwory na klipsy montażowe to kolejne udogodnienie, wpływające na komfort użytkowania dywaników. Antypoślizgowa powierzchnia, optymalnie dopasowane kształty oraz trwałość, to tylko niektóre zalety gotowych zestawów dostępnych w naszym asortymencie.

Jakie rodzaje dywaników do Toyoty Camry u nas znajdziesz?

Dywaniki Toyota Camry doskonale radzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami, plamami, zaciekami czy sierścią. Łatwo je wyczyścisz na sucho lub za pomocą wilgotnej gąbki. Zestawy gumowe oraz welurowe znajdziesz na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Toyota Camry (od 2018-)
dywaniki welurowe Toyota Camry (od 2018-)
maty bagażnikowe Toyota Camry

Praktyczne dywaniki do Toyoty Camry – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Toyoty Camry produkowane są z nieuczulającej mieszanki gumy o neutralnym zapachu. Wyróżniają się pełną wodoodpornością. Nie przesuwają się podczas jazdy. Świetnie wyglądają niezależnie od pory roku. W okresie wzmożonych opadów skutecznie chronią podłoże przed zacinającym deszczem, topniejącym śniegiem czy mokrą parasolką. Doskonale sprawdzą się jako praktyczny prezent dla posiadacza tego modelu Toyoty.

Oprócz funkcjonalnych dywaników gumowych z wysokimi rantami polecamy także nowoczesne dywaniki welurowe Toyota Camry, wyposażone w wodoodporną warstwę materiału oraz wzmocnienia w newralgicznych miejscach. Eleganckie dywaniki tekstylne do Toyoty Camry znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/toyota/camry/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!