We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

SKODA Rapid

Rapid

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Skoda Rapid

Dywaniki do Skody Rapid to popularne modele cieszące się sporym zainteresowaniem. Gotowe zestawy dedykowane renomowanych producentów sprawdzą się w każdą pogodę. Co je wyróżnia? Estetyczny wygląd, funkcjonalność oraz ponadprzeciętna wytrzymałość. Poszczególne komplety bardzo łatwo zamontować (posiadają specjalne otwory na klipsy), a gdy się zabrudzą – zdemontować i wyczyścić. Z ich pomocą utrzymasz porządek w samochodzie oraz zabezpieczysz podłoże przed działaniem wilgoci.

Dywaniki samochodowe Skoda Rapid wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz idealnym dopasowaniem. Mają odpowiednie kształty oraz wymiary. Dokładnie przylegają do podłoża. Nie podwijają się i nie przesuwają w czasie jazdy. Zapobiegają ponadto przemieszczaniu się przedmiotów między siedzeniami. Będą praktycznym pomysłem na prezent dla osoby zmotoryzowanej. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu!

Jakie rodzaje dywaników do Skoda Rapid u nas znajdziesz?

Dywaniki Skoda Rapid współgrają z eleganckim wnętrzem pojazdu. Powstają z weluru oraz gumy – niezwykle mocnych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie dostępne zestawy znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl. Prezentujemy m.in.:

dywaniki gumowe Skoda Rapid (od 2012-)
dywaniki gumowe Skoda Rapid Spaceback (2013-2019) z matą do bagażnika – zestaw Rigum
dedykowana mata bagażnikowa Skoda Rapid Spaceback (od 2013-)
dywaniki welurowe Skoda Rapid (od 2012)

Praktyczne dywaniki do Skody Rapid – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Skody Rapid utrzymują czystość w pojeździe, chronią podłoże przed cieczami i wilgocią, a także świetnie się prezentują. Bez problemu usuniesz powstałe zabrudzenia z gumowej powierzchni, która jest odporna na plamy czy zacieki. Dywaniki tego typu gwarantują stabilność, są wytrzymałe i świetnie się prezentują mimo upływu czasu. Oferujemy gotowe zestawy od sprawdzonych producentów, w tym maty bagażnikowe.

Co więcej znajdziesz w naszym asortymencie? W e-sklepie nie mogło zabraknąć stylowych dywaników welurowych Skoda Rapid. Komplety tekstylne posiadają gęste, miękkie runo, wzmocnione szycie, otwory na klipsy montażowe oraz warstwę materiału odpornego na wilgoć. Funkcjonalne dywaniki welurowe do Skody Rapid znaleźć można na stronie https://dywaniki.com.pl/dywaniki/skoda/rapid/. Już teraz sprawdź naszą ofertę!