We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

AUDI A3

A3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Dywaniki samochodowe Audi A3

Dywaniki do Audi A3 w wersji welurowej lub gumowej to jedna z propozycji naszego sklepu internetowego. Wykonano je z mocnych materiałów odpornych na zabrudzenia oraz zniszczenie, takie jak rozdarcie czy przetarcia. Dywaniki samochodowe pełnią kilka zasadniczych funkcji. Z jednej strony skutecznie chronią wnętrze pojazdu przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, zaś z drugiej elegancko wyglądają i sprawiają, że jazda jest jeszcze bardziej komfortowa.

Dywaniki samochodowe Audi A3 osłaniają podłogę w pojeździe przed wilgocią, śniegiem i piaskiem, błotem itd. Doskonale pasują do układu siedzeń w Audi A3. Co je wyróżnia? Ponadprzeciętna odporność na przetarcia, łatwy i szybki montaż, elegancki design oraz fakt, że nietrudno utrzymać dywaniki w czystości (wystarczy regularne odkurzanie). Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Jakie rodzaje dywaników do Audi u nas znajdziesz?

Dywaniki do Audi A3 to tylko jeden z produktów dostępnych w sklepie internetowym https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy szeroki wybór kompletów przeznaczonych do tego modelu samochodu marki Audi. Proponujemy m.in.:

dywaniki gumowe Audi A3 (2004-2012)
dywaniki welurowe Audi A3 (2003-2013)
dywaniki samochodowe Audi A3 8V od 2012
dywaniki gumowe Audi A3 Sportback (2013-2020)
dywaniki Audi A3 Sportback (od 2020-)
mata do bagażnika i dywaniki Audi A3 Sportback (od 2020-)

Praktyczne dywaniki do Audi A3 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Audi A3 są idealnie dopasowane do układu siedzeń i specyfiki wnętrza samochodu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów dywaniki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Cenisz funkcjonalny design orz ponadczasową elegancję? Sprawdź nasz asortyment. Dywaniki gumowe są wykonane z bezwonnej mieszanki gumy i wyposażone w otwory ułatwiające ich montaż.

Praktyczną alternatywę stanowią dywaniki welurowe do Audi A3 (sprawdzą się w szczególności latem). Są trwałe, mocne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Posiadają wodoodporną warstwę ochronną. Nie podwijają się, nie przesuwają po podłodze. Co więcej, łatwo utrzymać je w czystości, dzięki czemu posłużą przez długi czas. Modele gumowe i welurowe do Audi A3 znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/dywaniki/audi/a3/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!