We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

TOYOTA Hilux

Hilux

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Toyota Hilux

Dywaniki do Toyoty Hilux doskonale sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Przetrwają intensywną eksploatację. Zachowają świetny wygląd przez długi czas. Będą skutecznie osłaniać podłoże w pojeździe przed negatywnym wpływem rozmaitych czynników zewnętrznych, w tym przed wilgocią i brudem. Gotowe zestawy dostępne w naszym e-sklepie pochodzą od zaufanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Dywaniki samochodowe Toyota Hilux nie podwijają się podczas jazdy. Zapewniają stabilność, są odpowiednio dopasowane i zabezpieczają wnętrze auta przed wilgocią. Łatwo można je wyczyścić usuwając okruszki, błoto, sierść czy inne zabrudzenia. Wszystkie dywaniki wykonano z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenie. Funkcjonalny komplet będzie także trafionym pomysłem na praktyczny prezent dla posiadacza tego modelu Toyoty.

Jakie rodzaje dywaników do Toyoty Hilux u nas znajdziesz?

Dywaniki Toyota Hilux powstają z mocnych materiałów posiadających bardzo dobre parametry wytrzymałościowe. Każdy komplet wyprodukowano z najwyższą starannością. Producenci tego rodzaju akcesoriów samochodowych stosują m.in. trwały welur, wysokiej jakości tekstylia oraz specjalną mieszankę gumy. Poszczególne zestawy lub pojedyncze modele dywaników znajdziesz w naszym sklepie internetowym https://dywaniki.com.pl. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Toyota Hilux od 2016
dywaniki welurowe Toyota Hilux (od 2015)

Praktyczne dywaniki do Toyoty Hilux – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Toyoty Hilux są idealnie dopasowane do wnętrza pickupa. Nie przesuwają się podczas jazdy. Nie podwijają się i są antypoślizgowe. Wyłapują wszelkie zanieczyszczenia – sól drogową, śnieg, rozlany napój, sierść, pozostałości przewożonych materiałów budowlanych itd. Wyposażono je dodatkowo w podwyższone krawędzie, które dobrze chronią podłoże przed wilgocią oraz wodą. Gwarantują wygodne użytkowanie i komfort podróżowania.

Polecamy także niezastąpione dywaniki welurowe Toyota Hilux, zaopatrzone w różne praktyczne udogodnienia. zestawy tekstylne są miękkie, ale odporne na przetarcia czy rozdarcie. Skutecznie wychwytują wszelkie zanieczyszczenia. Posiadają wodoodporną warstwę materiału oraz wzmocnienia. Funkcjonalne dywaniki tekstylne do Toyoty Hilux obejrzeć można na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/toyota/hilux/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!