We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES B-Klasa

B-Klasa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dywaniki samochodowe Mercedes B-Klasa

Dywaniki do Mercedesa B-Klasa to solidna ochrona podłoża przed zniszczeniem. Komplety dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego świetnie radzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami, wilgocią, kurzem itd. Efektywnie wyłapują pył, piach, błoto, okruszki, sierść czy rozlane napoje. Co więcej, są starannie wykonane i posiadają znakomite parametry wytrzymałościowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Dywaniki samochodowe Mercedes B-Klasa powinny być stosowane przez cały rok. W ten sposób osłonisz podłoże w pojeździe przed trwałymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki swym walorom estetycznym wyglądają schludnie i elegancko. Łatwo je zamontujesz, a w razie potrzeby zdemontujesz. Który zestaw dywaników wybrać? Sprawdź nasz asortyment!

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa u nas znajdziesz?

Dywaniki Mercedes B-Klasa są idealnie dopasowane do układu siedzeń w samochodzie. Wszystkie dostępne modele znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl , a wśród nich m.in.:

dywaniki samochodowe Mercedes B-Klasa W246 2013-2018
dywaniki gumowe Mercedes B-Klasa (2011-2018)
mata do bagażnika Mercedes B-Klasa (od 2019-)
dywaniki welurowe Mercedes B-Klasa (2005-2011)
dywaniki tekstylne Mercedes B-Klasa (2011-2018)
dywaniki gumowe Mercedes B-Klasa (od 2019-)
dedykowana mata do bagażnika Mercedes B-Klasa (2011-2018)
Mercedes B-Klasa W246 (od 2011) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum

Praktyczne dywaniki do Mercedes B-Klasa – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa B-Klasa to najlepsze zabezpieczenie przed wodą. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumy są w pełni wodoodporne. Znajdą zastosowanie zarówno latem, jak i zimą. Są wytrzymałe, antyalergiczne, bezproblemowe, jeśli weźmiemy pod uwagę utrzymanie dywaników w czystości. Skutecznie wyczyścisz je za pomocą odkurzacza lub mokrej gąbki.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz także dywaniki welurowe do Mercedesa B-Klasa. Zestawy tekstylne są lekkie, eleganckie i wytrzymałe. Sprawdzą się w okresie letnim, ale zdadzą egzamin również w deszczowe dni (posiadają wodoodporną warstwę materiału). Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/b-klasa/.