We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

JEEP Wrangler

Wrangler

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dywaniki samochodowe Jeep Wrangler

Dywaniki do samochodu Jeep Wrangler to niezawodne akcesorium, bez którego ani rusz. Przydatne na co dzień i w dalszej podróży. Chronią podłoże w pojeździe przed zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Świetnie radzą sobie w każdą pogodę zapewniając użytkownikom komfortowe warunki do jazdy. Szeroki wybór modeli dostępnych w naszym asortymencie sprawia, że z łatwością znajdziesz interesujący Cię zestaw. Gwarantujemy najwyższą jakość w niewygórowanej cenie!

Dywaniki Jeep Wrangler posiadają wzmocnienia przeciwdziałające przetarciom oraz odkształceniom. Nie podwijają się w czasie jazdy zapewniając bezpieczeństwo. Są odporne na rozdarcie czy inne uszkodzenia mechaniczne. Niestraszna im woda, rozlany sok, okruszki itd. Skutecznie „wyłapują” piach, ziemię, błoto i inne zabrudzenia. Poza tym łatwo utrzymać je w czystości. Sprawdź różnorodną ofertę dywaników dostępnych na stronie!

Jakie rodzaje dywaników znajdziesz w naszej ofercie?

Dywaniki samochodowe Jeep Wrangler wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenie. Proponujemy modele gumowe oraz welurowe (tekstylne). Wszystkie znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/:

dywaniki gumowe Jeep Wrangler od 2019
dedykowana mata do bagażnika Jeep Wrangler (od 2006- / od 2019-)
gumowe dywaniki Jeep Wrangler (2007-2018)
Jeep Wrangler (od 2019-), dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Jeep Wrangler (2007-2013)
dywaniki samochodowe Jeep Wrangler od 2006.

Praktyczne dywaniki do Jeep Wrangler – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Jeep Wrangler mogą być stosowane w samochodach użytkowanych przez alergików. Są nieuczulające i bezzapachowe. Wykazują wysoką odporność na zniszczenie, blaknięcie, zginanie itd. Bardzo łatwo je wyczyścić sięgając po odkurzacz lub mokrą szmatkę. Dzięki wyższym krawędziom lepiej chronią podłoże przed wodą. Szukasz mocnych dywaników na lata? Zajrzyj do naszego e-sklepu!

Oferujemy ponadto stylowe dywaniki welurowe do Jeep Wrangler, wyprodukowane z wytrzymałych tkanin tekstylnych. Gęste runo jest przyjemne w dotyku, a wodoodporna warstwa tkaniny wszytej od spodu dywanika chroni przed wilgocią. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Wszystkie dywaniki welurowe Jeep Wrangler, a także gotowe zestawy gumowe znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/jeep/wrangler/. Zapraszamy!