We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

OPEL

OPEL

Wyświetlanie 1–16 z 152 wyników

Dywaniki samochodowe Opel

Dywaniki samochodowe są niezbędne w każdym samochodzie. Zapewniają, przede wszystkim, bezpieczeństwo podróży oraz zabezpieczają podłogę auta przed wilgocią, która w konsekwencji prowadzi do korozji. Staranne dobranie dywaników samochodowych to zarówno komfort przy codziennym użytkowaniu pojazdu, jak i ochrona auta przed wcześniejszym jego zużyciem.

Dywaniki gumowe Opel:

Dywaniki gumowe Opel Astra
Dywaniki gumowe Opel Corsa
Dywaniki gumowe Opel Combo
Dywaniki gumowe Opel Crossland
Dywaniki gumowe Opel Grandland
Dywaniki gumowe Opel Insignia
Dywaniki gumowe Opel Movano
Dywaniki gumowe Opel Meriva
Dywaniki gumowe Opel Vivaro
Dywaniki gumowe Opel Zafira

Dywaniki samochodowe do Opel są niezastąpionym elementem wyposażenia auta.

Rodzaje dywaników samochodowych

Rozróżniamy dwa rodzaje dywaników samochodowych: gumowe oraz tekstylne.

www.dywaniki.com.pl oferuje Państwu szeroki wybór dywaników gumowych, w tym dedykowane dywaniki do Opel . Wykonane są z nietoksycznej i atestowanej 100 % gumy. Wysoka jakość użytego do produkcji surowca sprawia, że dywaniki są bezzapachowe, odpowiednie nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Dywaniki charakteryzują się również dużą odpornością na przetarcia, co pozwala użytkownikowi, a szczególnie kierowcy, na swobodę dobierania obuwia do jazdy. Precyzyjne dopasowanie ich kształtu do podłogi powoduje, że dywaniki nie przesuwają się po podłodze i nie podwijają się, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Dywaniki gumowe można używać przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych.

Gdzie i jak kupić ?

W sklepie www.dywaniki.com.pl można dokonywać zakupu przez całą dobę a nasz Dział Sprzedaży obsługuje infolinię telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Zachęcamy do kontaktu !