We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

OPEL Vectra

Vectra

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Opel Vectra

Dywaniki do Opla Vectra świetnie chronią podłoże w pojeździe przed brudem oraz innymi negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Podnoszą komfort użytkowania samochodu. Skutecznie „wyłapują” wszelkie zanieczyszczenia, które później łatwo usunąć za pomocą odkurzacza ręcznego lub mokrej gąbki. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego z dywanikami samochodowymi.

Dywaniki samochodowe Opel Vectra świetnie radzą sobie z błotem, topniejącym śniegiem czy też rozlaną kawą. Zabezpieczają podłogę przed wilgocią, solą drogową i innymi substancjami. Przetrwają intensywną eksploatację, dlatego doskonale sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym. W naszym sklepie internetowym znaleźć można komplety tekstylne oraz gumowe, w tym funkcjonalne maty do bagażnika.

Jakie rodzaje dywaników Opel Vectra u nas znajdziesz?

Dywaniki do Opel Vectra nie podwijają się w czasie jazdy, nie przesuwają, nie blakną. Są odporne na rozdarcie czy też przetarcia. Szeroki wybór modeli znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Opel Vectra
dywaniki welurowe Opel Vectra (2002-2008)
maty bagażnikowe Opel Vectra

Praktyczne dywaniki do Opla Vectra – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Gumowe dywaniki do Opel Vectra są zaopatrzone w wysokie ranty, które efektywniej chronią podłoże przed przemoczeniem. Łatwo utrzymać je w czystości, choć to nie jedyna ich zaleta. Dywaniki z gumy zapewniają stabilność. Zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów po podłodze w trakcie podróży. Do produkcji zestawów gumowych wykorzystuje się specjalną mieszankę bezzapachowej gumy.

Prezentujemy także dedykowane maty do bagażnika i eleganckie dywaniki tekstylne Opel Vectra o gęstym, przyjemnym w dotyku runie. Komplety welurowe świetnie sprawdzą się latem, ale nie tylko. Są odporne na wilgoć, zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Funkcjonalne dywaniki welurowe do Opla Vectra znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/opel/vectra/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną kolekcją naszych dywaników samochodowych!