We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C5 X

C5 X

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Citroen C5 X

Dywaniki do Citroena C5 X to praktyczne akcesorium do zadań specjalnych – utrzymania czystości w samochodzie i przeciwdziałania wilgoci. Co więcej, idealnie skrojony zestaw pasuje do układu siedzeń jak ulał. Dywaniki nie przesuwają się, nie podwijają, posiadają wysokie walory estetyczne. Są dopasowane do specyfiki wnętrza pojazdu. Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnym asortymentem naszej firmy!

Dywaniki samochodowe Citroen C5 X skutecznie chronią przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak woda, błoto, piasek, okruszki jedzenia itd. Proponujemy wysokiej jakości komplety w atrakcyjnych cenach. Dywaniki sprawdzą się przez cały rok do jazdy miejskiej, jak i podczas dalszych podróży. Szukasz niezawodnego zestawu wykonanego z mocnych materiałów odpornych na zniszczenie? Koniecznie zajrzyj do naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C5 X w wersji materiałowej, a także modele wyprodukowane z innowacyjnej mieszanki gumy znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/. Polecamy m.in.:

dywaniki gumowe Citroen C5 X / C5 X PHEV (od 2022-)
dywaniki welurowe Citroen C5 X / C5 X PHEV (od 2022-)
dywaniki samochodowe Citroen C5 X / C5 X PHEV
dedykowane maty do bagażnika Citroen C5 X

Praktyczne dywaniki do Citroena C5 X – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C5 X są wodoodporne, dzięki temu doskonale chronią przed korozją. Bez problemu je zamontujesz i w razie potrzeby zdemontujesz. Są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki ponadczasowemu designowi pasują do każdego wnętrza pojazdu. Dywaniki są bezzapachowe, wyposażone w otwory montażowe na klipsy.

Funkcjonalnym rozwiązaniem są również dywaniki welurowe do Citroena C5 X, wykonane z mocnych materiałów odpornych na zniszczenie. Poszczególne zestawy tekstylne charakteryzują się porządnym szyciem, idealnie skrojonym kształtem, doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Wysokiej jakości zestawy znajdziesz https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c5-x/. Zapraszamy!