We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

HYUNDAI Kona

Kona

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Dywaniki samochodowe Hyundai Kona

Dywaniki do Hyundaia Kona to niezastąpione akcesorium, które zda egzamin zarówno podczas codziennej jazdy po mieście, jak i w dalszej podróży. Ich ogromną zaletą jest ponadprzeciętna wytrzymałość idąca w parze z nowoczesnym wyglądem. Dokładnie „otulają” podłogę w samochodzie chroniąc ją przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak brud, przetarcia, wilgoć. Jeśli więc szukasz stylowych dywaników, które posłużą przez długi czas, zapoznaj się z szerokim asortymentem naszego sklepu internetowego!

Dywaniki samochodowe Hyundai Kona znakomicie spełniają swe zadanie. Na nich zbiera się błoto piach, ziemia oraz inne zabrudzenia, które wnosimy na butach do wnętrza pojazdu. Wystarczy wówczas wyjąć dywaniki i dokładnie je wytrzepać, odkurzyć lub wyczyścić na mokro. W ten sposób zadbamy o porządek oraz optymalną ochronę podłoża samochodu. Co więcej, wszystkie dywaniki są antypoślizgowe. Zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów w czasie jazdy.

Jakie rodzaje dywaników do Hyundaia u nas znajdziesz?

Dywaniki Hyundai Kona uprzyjemnią każdą podróż i zapewnią komfort. Dzięki wzmocnieniom przetrwają wzmożoną eksploatację. Poszczególne modele posiadają specjalne otwory montażowe na klipsy, co ułatwia ich zakładanie i demontaż. Wszystkie dedykowane zestawy znaleźć można na stronie naszego sklepu internetowego https://dywaniki.com.pl/. A wśród nich m.in.:

dywaniki gumowe Hyundai Kona Electric (od 2018- / od 2021-)
dywaniki samochodowe Hyundai Kona (od 2017- / od 2021-)
dywaniki welurowe do Hyundai Kona electric (2018-)
mata do bagażnika Hyundai Kona (wszystkie wersje od 2017- / od 2021-)
dywaniki welurowe do Hyundai Kona (2017-)
Hyundai Kona (benzyna, diesel od 2017- / od 2021-) – dywaniki i mata do bagażnika RKK – Zestaw Rigum

Praktyczne dywaniki do Hyundai Kona – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Hyundai Kona efektywnie chronią podłoże przed różnego rodzaju cieczami. Kawa, woda czy inne płyny nie są problemem, gdy samochód zaopatrzono w odpowiedni zestaw dywaników. Modele gumowe są produkowane z najwyższej jakości mieszanki gumy. Materiał ten jest wytrzymały, bezwonny i nie powoduje alergii. Świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji.

Innym rozwiązaniem są eleganckie dywaniki welurowe do Hyundaia Kona, wyróżniające się starannym wykonaniem, miękkim runem oraz niewielką wagą. Wszystkie zestawy nie podwijają się, nie przesuwają, ułatwiają utrzymanie czystości w pojeździe. Praktyczne dywaniki welurowe Hyundai Kona znaleźć można na stronie naszego sklepu internetowego https://dywaniki.com.pl/dywaniki/hyundai/kona/. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!