We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

VOLVO XC60

XC60

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dywaniki samochodowe Volvo XC60

Dywaniki do Volvo XC60 nie mają sobie równych, jeśli chodzi o trwałość i funkcjonalność. Znajdą zastosowanie przez cały rok. Zdadzą egzamin w każdą pogodę. Są łatwe w montażu, a dzięki starannemu wykonaniu doskonale się prezentują. Efektywnie wyłapują różne zanieczyszczenia – okruszki, błoto, piasek, sierść, rozlany napój czy topniejący śnieg. Nie wymagają czasochłonnego czyszczenia. Wystarczy odkurzacz lub wilgotna gąbka.

Dywaniki samochodowe Volvo XC60 cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Pełnić będą funkcję ochronną. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Nie przepuszczają wody, co ma szczególne znaczenie jesienią oraz zimą w czasie wzmożonych opadów atmosferycznych. Sprawdzą się również jako praktyczny prezent dla aktywnego kierowcy. Już teraz sprawdź nasz asortyment!

Jakie dywaniki do Volvo XC60 u nas znajdziesz?

Dywaniki Volvo XC60 produkowane są z gumy lub materiałów tekstylnych, takich jak welur. Wszystkie wykonano z najwyższą starannością, co przekłada się na ich elegancki wygląd. Poszczególne modele chronią podłoże przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. Zapraszamy na stronę naszego e-sklepu https://dywaniki.com.pl, gdzie znaleźć można m.in.:

dywaniki gumowe Volvo XC60 (od 2017-)
dywaniki gumowe do Volvo XC60 2009-2017
dywaniki welurowe Volvo XC60 (2008-2017)
mata do bagażnika Volvo XC60 (2008-2017)
Volvo XC60 I (2008-2017) gumowe dywaniki i mata do bagażnika Rigum
dywaniki tekstylne do Volvo XC60 (2008-2017)
dywaniki Volvo XC60 / XC60 PHEV (od 2017-)
dywaniki welurowe do Volvo XC60 (2017-)

Wysokiej jakości dywaniki do Volvo XC60 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Volvo XC60 przetrwają trudne warunki pogodowe i terenowe. Są odporne na intensywną eksploatację wnętrza pojazdu. Posiadają wysokie ranty, aby jeszcze lepiej chronić podłoże przed wodą. Dzięki antypoślizgowej powierzchni nie przesuwają się i nie podwijają. Zapewniają stabilność. Do tego świetnie wyglądają. Wyróżniają się ponadczasowym designem oraz wysoką trwałością.

Na naszej stronie znajdziesz ponadto nowoczesne dywaniki welurowe Volvo XC60, posiadające świetne parametry wytrzymałościowe. Gęste runo jest przyjemne w dotyku, a specjalne otwory ułatwiają montaż/demontaż zestawu dedykowanego. Stylowe dywaniki welurowe do Volvo XC60 znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/volvo/xc60/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną naszego ofertą e-sklepu!