We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD Mustang

Mustang

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Ford Mustang

Dywaniki do Forda Mustanga są idealnie dopasowane do specyfiki wnętrza tego kultowego modelu pojazdu. Połączenie funkcjonalności z wysokimi walorami estetycznymi pozwala cieszyć się jazdą niezależnie od pogody i panujących warunków atmosferycznych. Mustangowi zaopatrzonemu w porządne dywaniki niestraszne błoto, deszcz czy topniejący śnieg wniesiony na obuwiu. Poszczególne zestawy gwarantują długie użytkowanie, a mocny materiał jest odporny na negatywne czynniki zewnętrzne. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego!

Dywaniki samochodowe Ford Mustang charakteryzują się ponadczasowym designem, wodoodpornością oraz wyjątkową trwałością. Nie przesuwają się po podłodze. Nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Wystarczy odkurzacz lub zwilżona gąbka, aby pozbyć się ewentualnych zanieczyszczeń. Nie czekaj i już dziś wybierz dywaniki samochodowe dostosowane do Twoich potrzeb!

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki Ford Mustang, a także dedykowane maty do bagażnika sprawdzą się nawet podczas wzmożonej eksploatacji pojazdu. Nie podwijają się i są odporne na promieniowanie UV. Prezentujemy zestawy wyprodukowane z mieszanki gumy lub specjalnych tkanin tekstylnych.
Serdecznie zapraszamy na https://dywaniki.com.pl/. Znajdziesz tam m.in.:
dywaniki gumowe Ford Mustang
welurowe dywaniki Ford Mustang (od 2013)
maty do bagażnika Ford Mustang

Nowoczesne dywaniki do Forda Mustanga – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda Mustanga w pełni chronią przed wodą, są estetyczne i dobrze leżą zapewniając stabilność. Dzięki wykorzystaniu bezwonnych materiałów są neutralne dla otoczenia. Znakomicie zdadzą egzamin w czasie wzmożonych deszczy. Wyłapują okruszki oraz inne zanieczyszczenia. Rozlany napój, zacinająca ulewa czy topniejący śnieg nie będą problemem, jeśli wyposażyłeś swój samochód w wygodne gumowe dywaniki.

Do wyboru mamy również praktyczne dywaniki welurowe do Forda Mustanga, które są odporne na zagniecenia i posiadają wzmocnienie przy piętach. Igłowany filc jest miękki, przyjemny w dotyku. Łatwo go odkurzyć. Specjalne otwory na klipsy przyspieszają montaż dywaników. Wszechstronne dywaniki welurowe Ford Mustang znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/mustang/. Zapraszamy!