We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN Jumper

Jumper

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Citroen Jumper

Samochodowe dywaniki do Citroena Jumpera to praktyczne rozwiązanie na każdą porę roku. Sprawdzą się latem, jak i zimą. Zabezpieczą podłogę w pojeździe przed zniszczeniem, wilgocią oraz zabrudzeniem. Ułatwią utrzymanie czystości. Będą niezastąpione na co dzień do jazdy po mieście, jak i w dalszej podróży. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Dywaniki samochodowe Citroen Jumper idealnie pasują do układu siedzeń w aucie. Wyróżniają się solidnym wykonaniem, ponadczasowym wzornictwem oraz trwałością. Poszczególne komplety posiadają otwory montażowe na klipsy. Dzięki nim łatwo i szybko zamontujesz lub zdemontujesz dywaniki. Zestawy te są odporne na błoto, piach, wodę oraz inne zanieczyszczenia.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen Jumper to gwarancja niezawodności w każdej sytuacji. Wszystkie dostępne modele w niewygórowanych cenach znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Citroen Jumper 2. rząd od 2006
Citroen Jumper (2006-) – dywaniki gumowe Fro-Gum
dywanik gumowy Citroen Jumper 3 miejscowy (od 2006- / od 2016-)
dywaniki samochodowe Citroen Jumper 2 rzędy od 2006
dywaniki welurowe Citroen Jumper (od 2006)

Praktyczne dywaniki do Citroena Jumper – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena Jumpera dostępne w naszym asortymencie posiadają podwyższony rant, są bezzapachowe i odporne na wodę. Zdadzą egzamin w okresie jesienno-zimowym, skutecznie chroniąc podłogę w samochodzie przed topniejącym śniegiem i zacinającym deszczem. Dywaniki gumowe do Citroena Jumpera wykonano ze specjalnej mieszanki gumy o doskonałych parametrach wytrzymałościowych.

Poza zestawami gumowymi oferujemy również dywaniki welurowe do Citroena Jumpera – bardzo miękkie, wytrzymałe i nowoczesne. Są one funkcjonalne, lekkie, miękkie w dotyku. Posiadają gęste runo oraz mocne szycie. Praktyczne zestawy dywaników tekstylnych do Citroena Jumpera znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/jumper/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.