We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

TOYOTA Proace City Verso

Proace City Verso

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dywaniki samochodowe Toyota Proace City Verso

Dywaniki do Toyoty Proace City Verso znakomicie zabezpieczają podłoże w aucie przed brudem i uszkodzeniami mechanicznymi. Współgrają ze specyfiką wnętrza pojazdu. Nie podwijają się w trakcie podróży. Są idealnie dopasowane. Posiadają wysokie walory estetyczne. W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroki wybór gotowych zestawów dedykowanych, które pochodzą od renomowanych producentów. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu!

Dywaniki samochodowe Toyota Proace City Verso wyróżniają się funkcjonalnością, świetnym wyglądem i trwałością. Na nich „lądują” różnego rodzaju zanieczyszczenia – piasek, resztki przewożonych materiałów budowlanych, topniejący śnieg, sierść itd. Dywaniki bez problemu wyczyścisz skutecznie usuwając plamy, zacieki, okruszki czy rozlany napój. Elegancki komplet będzie także doskonałym pomysłem na prezent.

Jakie rodzaje dywaników do Toyoty Proace City Verso u nas znajdziesz?

Dywaniki Toyota Proace City Verso są antypoślizgowe, gwarantują stabilność, nie przesuwają się po podłożu. Dodatkowo chronią przed wilgocią, nie blakną, są odporne na przetarcia. Nowoczesne zestawy dedykowane prezentujemy na stronie sklepu internetowego https://dywaniki.com.pl. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Toyota Proace City Verso 5m. L1 (od 2020-)
mata do bagażnika do Toyota Proace City Verso L1 (od 2020-)
Toyota Proace City Verso (L2 od 2020-) – dywaniki i mata do bagażnika (zestaw Rigum)
mata do bagażnika do Toyota Proace City Verso 5m L2 od 2020
dywaniki welurowe Toyota Proace City Verso

Praktyczne dywaniki do Toyoty Proace City Verso – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Toyoty Proace City Verso to wszechstronne akcesoria, które są niezbędne w okresie jesienno-zimowym. Posiadają wzmocnienia oraz podwyższone krawędzie dla jeszcze lepszej ochrony przed wodą, solą drogową i innymi zanieczyszczeniami. Łatwo je zamontujesz, a w razie potrzeby wyczyścisz. Do produkcji kompletów gumowych używa się specjalnej mieszanki gumy o doskonałych parametrach wytrzymałościowych.

Polecamy ponadto lekkie, ale niezwykle wytrzymałe dywaniki welurowe Toyota Proace City Verso, wyprodukowane z przyjemnego w dotyku weluru. Wariant ten posiada wzmocnienia oraz wodoodporną warstwę materiału. Eleganckie dywaniki welurowe do Toyoty Proace City Verso znajdziesz na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl/dywaniki/toyota/proace-city-verso/. Już teraz sprawdź pełną ofertą!