We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

JEEP Renegade

Renegade

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Jeep Renegade

Dywaniki do samochodu Jeep Renegade sprawdzą się przez cały rok, chroniąc podłoże wewnątrz pojazdu przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Zanieczyszczenia, wilgoć, niekorzystne warunki atmosferyczne – to wszystko sprawia, że wnętrze auta nie prezentuje się najlepiej. Dzięki dedykowanym dywanikom zabezpieczysz powierzchnię między siedzeniami. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego!

Dywaniki Jeep Renegade są odporne na przetarcia i nie podwijają się w czasie jazdy. Doskonale radzą sobie z brudem oraz cieczami. Zapobiegają namakaniu podłoża, co chroni wnętrze samochodu przed trwałym uszkodzeniem. Powierzchnia dywaników jest antypoślizgowa. Łatwo utrzymać ją w czystości, a co więcej, posiada wyjątkowe walory estetyczne. Sprawdź szeroką ofertę dywaników i mat do bagażnika na stronie naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników znajdziesz w naszej ofercie?

Dywaniki samochodowe Jeep Renegade nie przesuwają się, nie odkształcają i nie blakną. Wykazują wysoką odporność na zniszczenie. Wykonane z solidnych materiałów posłużą przez lata zachowując znakomity wygląd. Proponujemy:

dywaniki gumowe
dywaniki welurowe (tekstylne)
gumowe maty do bagażnika

Wszystkie modele znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Jeep Renegade od 2014 wraz z dedykowaną matą do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Jeep Renegade (2014-)
gumowa mata do bagażnika Jeep Renegade (od 2014-) Jeep Renegade MHEV (od 2019-)
dywaniki samochodowe Jeep Renegade od 2014 z wysokim rantem

Praktyczne dywaniki do Jeep Renegade – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Jeep Renegade są antyalergiczne i bezzapachowe. Mocna mieszanka gumy jest w pełni wodoodporna, dlatego zestaw dywaników wykonanych z tego materiału doskonale zda egzamin jesienią oraz zimą. Łatwo je zamontujesz i zdemontujesz. Jeśli na powierzchni pojawi się brud, wystarczy odkurzanie lub czyszczenie “na mokro”. W ten sposób usuniesz piach, ziemię, rozlane ciecze czy też plamy. Sprawdź nasz asortyment!

Stawiamy na sprawdzonych producentów, którzy oferują również stylowe dywaniki welurowe do Jeep Renegade. Komplety te posiadają wzmocnienie przy pięcie, gęste runo oraz porządne szycie. Znajdą szerokie zastosowanie zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim. Niezawodne dywaniki welurowe Jeep Renegade znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/jeep/renegade/. Zapraszamy na zakupy!