We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C4 Aircross

C4 Aircross

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Citroen C4 Aircross

Dywaniki do Citroena C4 Aircross doskonale się układają, ponieważ odpowiadają specyfice tego modelu samochodu. Stosowane przez cały rok skutecznie zabezpieczą podłoże przed przetarciami i zniszczeniem. Poszczególne zestawy świetnie się prezentują, są wytrzymałe i łatwo utrzymać je w czystości. Czarny kolor pasuje do każdego stylu – nowoczesnego czy też ponadczasowego.

Dywaniki samochodowe Citroen C4 Aircross chronią przed wilgocią oraz przemoczeniem. Nie przesuwają się po podłodze, nie odkształcają się, są odporne na zanieczyszczenia. Wystarczy odkurzacz lub szczotka z miękkim włosiem, aby usunąć piasek, liście i okruszki. Dywaniki można również czyścić „na mokro” przy użyciu delikatnego detergentu.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C4 Aircross zdadzą egzamin podczas jazdy po mieście, jak i w dalszej podróży. Proponujemy wysokiej jakości zestawy welurowe oraz gumowe, które udostępniamy na https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Citroen C4 Aircross 2012-2017
dywaniki welurowe Citroen C4 Aircross (2012-2017)
dywaniki samochodowe Citroen C4 Aircross
maty do bagażnika Citroen C4 Aircross

Praktyczne dywaniki do Citroena C4 Aircross – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C4 Aircross świetnie radzą sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. W procesie produkcji wykorzystuje się specjalną mieszankę gumy o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Poszczególne zestawy gumowe mocno „trzymają się” podłoża, są eleganckie i znakomicie spełniają swą podstawową funkcję.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz ponadto ponadczasowe dywaniki welurowe do Citroena C4 Aircross, które również są trwałe, odporne na rozdarcie, a przy tym lekkie i przyjemne w dotyku. Dywaniki tekstylne Citroen C4 Aircross udostępniamy na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c4-aircross/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!