We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD Kuga

Kuga

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Dywaniki samochodowe Ford Kuga

Dywaniki do Forda Kuga to połączenie funkcjonalności z komfortem użytkowania. Nasza firma oferuje dedykowane zestawy dywaników samochodowych, które sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Śnieg, deszcz, przelotna mżawka czy jesienna słota mogą sprawić, że do wnętrza pojazdu przedostanie się wilgoć oraz wszelkiej maści zanieczyszczenia, takie jak błoto, piasek, pozostałości roślin itd. Dobrze dopasowane dywaniki pozwalają skutecznie zabezpieczyć podłoże i cieszyć się nienagannym wyglądem wnętrza samochodu.

Dywaniki samochodowe Ford Kuga pochodzą od zaufanych producentów specjalizujących się w projektowaniu i wytwarzaniu doskonałej jakości kompletów. Każdy z nich jest optymalnie dopasowany do układu siedzeń w aucie. Charakteryzuje się dbałością o detal oraz nowoczesnym wzornictwem. Bez problemu można je zamontować lub wyjąć – na przykład w celu wyczyszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki Ford Kuga zapewniają skuteczną ochronę przed brudem i nie tylko. Stabilizują podłoże, nie podwijają się w czasie jazdy, są odporne na promieniowanie UV. Oferujemy zestawy wykonane ze specjalnej mieszanki gumy, a także z mocnych tkanin tekstylnych. Wszystkie komplety znajdziesz na: https://dywaniki.com.pl/, w tym dedykowane maty do bagażnika. Proponujemy m.in.:
dywaniki gumowe 3D Ford Kuga (2013-2019)
gumowa mata do bagażnika Ford Kuga (wszystkie wersje od 2020-)
dywaniki samochodowe Ford Kuga 2008-2012
Ford Kuga (2013-2019) Mata do bagażnika DRY ZONE
Ford Kuga (2013-2019) Mata do bagażnika RKK
dywaniki welurowe Ford Kuga (od 2012)
Ford Kuga (2013-2020) Dywaniki i mata do bagażnika RKK – Zestaw Rigum
dywaniki gumowe Ford Kuga / Kuga Hybryda (od 2020-)
dywaniki tekstylne Ford Kuga (2011-2012)
dywaniki Ford Kuga (2013-2020) z podwyższonym rantem
tekstylne dywaniki samochodowe do Ford Kuga (2019-)
dywaniki welurowe do Ford Kuga (2015-2019)
dywaniki Ford Kuga (2008-2011)

Nowoczesne dywaniki do Forda Kuga – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda Kuga są odporne na rozdarcie oraz pęknięcia. Doskonale chronią przed wilgocią. Ułatwiają utrzymanie porządku w samochodzie i zapewniają stabilność podłoża. W kilka chwil je zamontujesz lub zdemontujesz. W celu odświeżenia powierzchni wystarczy odkurzanie lub wilgotna gąbka z odrobiną uniwersalnego detergentu. Dywaniki wykonane z gumy są bezwonne, ponadprzeciętnie wytrzymałe, o wysokich walorach estetycznych.

W pojeździe świetnie sprawdzą się także eleganckie dywaniki welurowe do Forda Kuga, produkowane z niezawodnych materiałów tekstylnych. Posiadają one miękkie runo, a krawędzie wzmocniono specjalnym szyciem. Praktyczne dywaniki welurowe Ford Kuga znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/kuga/. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!