We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

HONDA HR-V

HR-V

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dywaniki samochodowe Honda HR-V

Dywaniki do Hondy HR-V skutecznie chronią podłoże przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają komfortowe użytkowanie w zróżnicowanych warunkach pogodowych oraz terenowych. Są odporne na zginanie, przetarcia czy odkształcenia. Doskonale radzą sobie w kontakcie z wodą i wilgocią. Zapewniają idealne dopasowanie do konfiguracji siedzeń w samochodzie, co przekłada się na walory estetyczne, a także funkcjonalność.

Dywaniki samochodowe Honda HR-V są wodoodporne, antypoślizgowe, ponadprzeciętnie wytrzymałe. Świetnie się prezentują, dlatego pasują do każdego nowoczesnego wnętrza pojazdu. Na ich powierzchni zbierają się wszelkiej maści zanieczyszczenia (okruszki, piach, błoto, ciecze), które łatwo usuniesz demontując dywanik i czyszcząc go od czasu do czasu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Hondy u nas znajdziesz?

Dywaniki Honda HR-V świetnie sprawdzą się o każdej porze roku – również w niepogodę. Zaopatrzone są w specjalne otwory na klipsy montażowe, a także we wzmocnienia w newralgicznych miejscach (m.in. przy pięcie). Zestawy gumowe i welurowe znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/, a wśród nich:
dywaniki gumowe Honda HR-V (od 2022-)
Honda HR-V (2015-2021) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Honda HR-V (od 2015)
mata do bagażnika Honda HR-V (od 2022)
dywaniki samochodowe Honda HR-V (od 2022)
gumowe dywaniki do Honda HR-V (2015-2021)
dedykowana mata do bagażnika Honda HR-V (2015-2021)

Nowoczesne dywaniki do Hondy HR-V – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Hondy HR-V zapewniają pełną wodoodporność oraz łatwość czyszczenia. Są eleganckie, idealnie dopasowane i odporne na zniszczenie. W procesie produkcji wykorzystuje się specjalną mieszankę gumy – bezzapachowej i antyalergicznej. Dywaniki nie podwijają się w czasie jazdy gwarantując stabilność. Są bezproblemowe w zakresie utrzymania w czystości. Masz pytania? Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji!

U nas znajdziesz także czarne dywaniki welurowe do Hondy HR-V, wykonane z mocnych materiałów tekstylnych. Wyróżniają się lekkością, miękkością i gęstym runem (igłowany filc). Posiadają wzmocnione krawędzie oraz dodatkową warstwę wodoodporną umieszczoną od spodu dywanika (przeciwdziała ona przemakaniu). Niezawodne dywaniki welurowe Honda HR-V znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/honda/hr-v/. Serdecznie zapraszamy!