We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CHRYSLER

CHRYSLER

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Chrysler

Dywaniki samochodowe to niezbędne wyposażenie każdego samochodu. Bezpieczeństwo podróży oraz ochrona podłogi auta przed wilgocią, będąca przyczyną powstawania korozji, to najważniejsze zalety. Właściwe dopasowanie dywaników samochodowych poprawia zarówno komfort przy codziennym użytkowaniu, jak i chroni auto przed wcześniejszym, niestety nieuchronnym, zużyciem.

Dywaniki gumowe Chrysler:

Chrysler Grand Voyager

są niezbędnym elementem wyposażenia auta i jednocześnie są estetycznym dodatkiem wykończenia wnętrza samochodu.

Rodzaje dywaników samochodowych

Rozróżniamy dwa rodzaje dywaników samochodowych: gumowe oraz tekstylne.

Nasz sklep oferuje dedykowane dywaniki gumowe do Chrysler. Wykonane są z nietoksycznej i atestowanej 100 % gumy. Wysokiej jakości surowiec gwarantuje, że dywaniki są bezzapachowe, całkowicie obojętne nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Odporność na przetarcia to komfort użytkowania w różnego rodzaju obuwiu. Precyzja wykonania sprawia, że dywaniki są idealnie dopasowane do danego modelu samochodu. Tylko dedykowane dywaniki samochodowe dają gwarancję dopasowania i tym samym, bezpieczeństwa użytkowania.

Dywaniki gumowe można stosować przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych.

Gdzie i jak kupić ?

W naszym sklepie www.dywaniki.com.pl można dokonywać zakupu przez całą dobę a nasz Dział Sprzedaży obsługuje infolinię telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Zachęcamy do kontaktu !