We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

SUZUKI Jimny

Jimny

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Suzuki Jimny

Dywaniki do Suzuki Jimny to niezawodne zabezpieczenie podłoża w Twoim samochodzie. Wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi, trwałością oraz odpornością na wilgoć. Łatwo je zamontujesz, a w razie potrzeby wyczyścisz z wszelkiej maści zabrudzeń. Dzięki gotowemu zestawowi tego typu akcesoriów utrzymasz porządek w pojeździe. W naszym e-sklepie znajdziesz szeroki wybór modeli w atrakcyjnych cenach. Każdy komplet pochodzi od renomowanego producenta, który stawia na wysoką jakość wykonania i nowoczesny design.

Dywaniki samochodowe Suzuki Jimny osłaniają podłogę w samochodzie przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych. Na nich lądują okruszki, błoto, sierść i inne zanieczyszczenia. W ten sposób łatwiej usunąć brud z pojazdu zachowując nienaganny wygląd powierzchni pod dywanikami. Poszczególne zestawy dostępne w naszym asortymencie są antypoślizgowe, odporne na przetarcia czy rozdarcie. Już teraz sprawdź naszą ofertę!

Jakie dywaniki do Suzuki Jimny u nas znajdziesz?

Dywaniki Suzuki Jimny znakomicie radzą sobie w każdych warunkach pogodowych. Niestraszne im błoto, pozostałości przewożonych materiałów budowlanych lub topniejący śnieg wniesiony do środka auta na obuwiu. Stylowe dywaniki podnoszą komfort podróżowania na czterech kołach. Wysokogatunkowe zestawy znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Suzuki Jimny (1998-2018)
dywaniki welurowe Suzuki Jimny (1998-2018)
maty bagażnikowe Suzuki Jimny

Praktyczne dywaniki do Suzuki Jimny – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Suzuki Jimny nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Powstają z bardzo mocnej mieszanki gumy o świetnych parametrach wytrzymałościowych. Wyposażone zostały w wysokie krawędzie, które jeszcze skuteczniej chronią przed namakaniem podłoża. Gumowy zestaw dywaników sprawdzi się o każdej porze roku, w szczególności w okresie jesienno-zimowym, kiedy opady są najbardziej intensywne i wnętrze auta jest najbardziej narażone na wilgoć.

Świetnym rozwiązaniem są również dywaniki welurowe Suzuki Jimny z wodoodporną warstwą materiału i otworami na klipsy montażowe. Bez trudu je wyczyścisz z bieżących zabrudzeń, piasku, błota, sierści. Dokładnie otulają powierzchnię między siedzeniami. Eleganckie dywaniki tekstylne do Suzuki Jimny znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/suzuki/jimny/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!