We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES A-Klasa

A-Klasa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dywaniki samochodowe Mercedes A-Klasa

Dywaniki do Mercedesa A-Klasa to doskonałe rozwiązanie na każdą pogodę i porę roku. W ofercie naszego e-sklepu znajdziesz wysokiej jakości zestawy dopasowane do specyfiki danego modelu pojazdu marki Mercedes. Co je wyróżnia? Ponadczasowe wzornictwo, dbałość o detal, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość montażu i demontażu. Poszczególne komplety lub pojedyncze dywaniki obejrzysz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Dywaniki samochodowe Mercedes A-Klasa skutecznie chronią podłoże przed zanieczyszczeniami, w tym przed kurzem, piachem, wilgocią, rozlanym napojem itd. Są starannie wykończone, co wpływa na wysokie walory estetyczne i użytkowe. Znakomicie radzą sobie z wszelkiej maści zabrudzeniami. Wyłapują błoto czy topniejący śnieg osłaniając w ten sposób podłoże w samochodzie przed przemoczeniem.

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa u nas znajdziesz?

Dywaniki Mercedes A-Klasa dokładnie otulą podłogę w pojeździe dopasowując się do układu siedzeń. Łatwo je zamontujesz i utrzymasz w czystości. U nas na https://dywaniki.com.pl znajdziesz modele gumowe oraz welurowe, w tym m.in.:

dywaniki samochodowe Mercedes A-Klasa W176 2013-2018
dywaniki welurowe Mercedes A-Klasa (2004-2012)
gumowa mata do bagażnika Mercedes A-Klasa W177 (od 2019)
dywaniki welurowe Mercedes A-Klasa (2012-2018)
dywaniki gumowe Mercedes A-Klasa W177 od 2019
dywaniki welurowe do Mercedes A-Klasa (2018-)
Mercedes A-Klasa W177 (od 2019) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum

Praktyczne dywaniki do Mercedes A-Klasa – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa A-Klasa to efektywna ochrona przed wodą, dlatego najlepiej sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym. Powstają ze specjalnej mieszanki gumy, która jest bezzapachowa i nie powoduje alergii. Dzięki swej wytrzymałości dywaniki gumowe posłużą przez długi czas świetnie wyglądając. Można je czyścić na sucho za pomocą odkurzacza lub na mokro – w zależności od stopnia zabrudzenia.

W naszym e-sklepie znajdziesz ponadto eleganckie dywaniki welurowe do Mercedesa A-Klasa. Zestaw tekstylny sprawdzi się latem, ale nie tylko. Równie dobrze chroni podłoże przed zniszczeniem, a dzięki warstwie wodoodpornego materiału również przed wilgocią. Porządne dywaniki welurowe Mercedes A-Klasa znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/a-klasa/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!