We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

KIA Soul

Soul

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Kia Soul

Dywaniki do samochodu Kia Soul zdadzą egzamin podczas jazdy po mieście, do pracy czy w dalszej podróży. Są wygodne w codziennym użytkowaniu i łatwo utrzymać je w czystości. Odpowiednio dopasowany zestaw dedykowany skutecznie zabezpieczy podłoże w samochodzie przed zniszczeniem oraz zabrudzeniem. W ofercie naszej firmy nie mogło zabraknąć eleganckich dywaników do Kia, wykonanych z ultramocnych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Dywaniki Kia Soul to ponadczasowe wzornictwo, a przede wszystkim praktyczne zabezpieczenie przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ten nieodzowny element każdego samochodu skutecznie chroni przed wilgocią. Dywaniki nie podwijają się, nie blakną, nie przesuwają w czasie jazdy. Są optymalnie dopasowane do specyfiki wnętrza pojazdu. Do ich produkcji stosowane są włącznie sprawdzone materiały neutralne dla otoczenia. Współpracujemy z zaufanymi producentami, którzy stawiają na jakość i funkcjonalność swoich produktów.

Jakie rodzaje dywaników oferujemy?

Samochodowe dywaniki Kia Soul zapewniają komfort użytkowania. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Aby pozbyć się piasku, błota, sierści czy innych zanieczyszczeń, wystarczy odkurzanie lub czyszczenie na mokro w przypadku bardziej opornych zabrudzeń.

W naszym asortymencie znaleźć można dywaniki gumowe oraz tekstylne. Wszystkie zestawy dostępne są na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl/, a wśród nich m.in.:

dywaniki gumowe Kia Soul 2009-2013
dywaniki welurowe Kia Soul (2008-2013)
dywaniki tekstylne Kia Soul (2013-2018)
dywaniki gumowe Kia Soul od 2014

Praktyczne dywaniki do Kia – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Kia Soul to niezbędne akcesorium samochodowe, chroniące wnętrze auta przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Wyprodukowane ze specjalnej mieszanki gumy przeciwdziałają korozji. Rozlana woda czy topniejący śnieg wniesiony na butach pozostaje na dywanikach i nie wnika w podłoże. Zestawy gumowe są bezwonne, bezpieczne dla alergików. Świetnie radzą sobie w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.

Warto również wypróbować stylowe dywaniki welurowe Kia Soul, które powstają z trwałych tkanin tekstylnych, a od spodu posiadają wodoodporną warstwę materiału. Ponadto są zaopatrzone w otwory na klipsy montażowe oraz wzmocnienia w newralgicznych miejscach najbardziej narażonych na przetarcia. Eleganckie dywaniki welurowe do Kia Soul znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/kia/soul/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!