We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CHEVROLET

CHEVROLET

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

Dywaniki samochodowe Chevrolet

Dywaniki samochodowe to niezbędne wyposażenie każdego samochodu. Bezpieczeństwo podróży oraz ochrona podłogi auta przed wilgocią, będąca przyczyną powstawania korozji, to najważniejsze zalety. Właściwe dopasowanie dywaników samochodowych poprawia zarówno komfort przy codziennym użytkowaniu, jak i chroni auto przed wcześniejszym, niestety nieuchronnym, zużyciem.

Dywaniki gumowe Chevrolet:
Dywaniki gumowe do Chevrolet Orlando
Dywaniki gumowe do Chevrolet Cruze
Dywaniki gumowe do Chevrolet Aveo

są niezbędnym elementem wyposażenia auta i jednocześnie są estetycznym dodatkiem wykończenia wnętrza samochodu.

Rodzaje dywaników samochodowych

Rozróżniamy dwa rodzaje dywaników samochodowych: gumowe oraz tekstylne.

Nasz sklep oferuje dedykowane dywaniki gumowe do Chevrolet. Wykonane są z nietoksycznej i atestowanej 100 % gumy. Wysokiej jakości surowiec gwarantuje, że dywaniki są bezzapachowe, całkowicie obojętne nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Odporność na przetarcia to komfort użytkowania w różnego rodzaju obuwiu. Precyzja wykonania sprawia, że dywaniki są idealnie dopasowane do danego modelu samochodu. Tylko dedykowane dywaniki samochodowe dają gwarancję dopasowania i tym samym, bezpieczeństwa użytkowania.

Dywaniki gumowe można stosować przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych.

Gdzie i jak kupić ?

W naszym sklepie www.dywaniki.com.pl można dokonywać zakupu przez całą dobę a nasz Dział Sprzedaży obsługuje infolinię telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Zachęcamy do kontaktu !