We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES GLE

GLE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Mercedes GLE

Dywaniki do Mercedesa GLE gwarantują długie użytkowanie nawet przy wzmożonej eksploatacji. Skutecznie osłaniają podłoże w samochodzie przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Świetnie wyglądają dzięki idealnemu dopasowaniu do specyfiki wnętrza pojazdu. Nie podwijają się. Zapewniają stabilność, a co za tym idzie – bezpieczeństwo. Jeśli więc rozglądasz się za funkcjonalnym zestawem dywaników do swojego auta, sprawdź asortyment naszego sklepu internetowego.

Dywaniki samochodowe Mercedes GLE pozwalają zachować porządek w aucie, a jednocześnie chronią podłoże przed działaniem niekorzystnych czynników, takich jak niesprzyjające warunki atmosferyczne, błoto, śnieg wnoszony na butach, zacinający deszcz. Dywaniki są antypoślizgowe i zapobiegają przemieszczaniu się przewożonych rzeczy podczas jazdy. Pasują do eleganckiego wnętrza pojazdu.

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa oferujemy?

Dywaniki Mercedes GLE świetnie radzą sobie z brudem, sierścią, okruszkami i innymi zanieczyszczeniami. Są również odporne na wodę oraz wilgoć. Dzięki nim podłoże pozostaje czyste oraz suche przez cały czas użytkowania samochodu. Gotowe zestawy w atrakcyjnych cenach znaleźć można w e-sklepie https://dywaniki.com.pl. Oferujemy m.in.:

dywaniki welurowe do Mercedes GLE
dywaniki gumowe Mercedes GLE Coupe (2015-2019)
mata do bagażnika Mercedes GLE (2015-2019)
Mercedes GLE (2015-2019) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
gumowe dywaniki Mercedes GLE (od 2019-)
Mercedes GLE (od 2019-) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum

Praktyczne dywaniki do Mercedes GLE – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa GLE doskonale radzą sobie z wodą oraz wilgocią. Do ich produkcji używa się wytrzymałej mieszanki gumy o znakomitych parametrach. Materiał ten jest antyalergiczny i bezwonny. Dywaniki z gumy posiadają podwyższone krawędzie dla jeszcze lepszej ochrony przed przemoczeniem podłoża. Ten uniwersalny produkt znajdzie zastosowanie o każdej porze roku.

A może model tekstylny? Proponujemy również stylowe dywaniki welurowe do Mercedesa GLE. Są one nieco lżejsze, mają gęste runo oraz wodoodporną warstwę materiału. Mocne szycie w newralgicznych miejscach sprawia, że dywaniki są odporne na przetarcia (m.in. w okolicach pięty).
Praktyczne dywaniki welurowe Mercedes GLE znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/gle/. Masz pytania? Pozostajemy do Twojej dyspozycji!