We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

HYUNDAI i10

i10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dywaniki samochodowe Hyundai i10

Dywaniki do Hyundaia i10 to niezawodne rozwiązanie chroniące podłoże w pojeździe przed zniszczeniem. Ułatwią utrzymanie czystości bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Mogą, a nawet powinny być stosowane w czasie wzmożonej eksploatacji samochodu. Na nich lądują wszelkiego typu zanieczyszczenia: piasek, błoto, woda z parasola czy topniejący śnieg wniesiony na obuwiu. Szeroką gamę produktów znaleźć można na stronie naszego sklepu internetowego.

Dywaniki samochodowe Hyundai i10 nie podwijają się podczas jazdy, nie przesuwają się i zawsze świetnie wyglądają. Co istotne, każdy zestaw dostępny w naszym asortymencie jest dedykowany, czyli dopasowany do konfiguracji siedzeń w danym modelu auta. Przekłada się to na wysokie walory estetyczne oraz funkcjonalność. Solidne wykonanie zwiększa wytrzymałość dywaników, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Hyundaia u nas znajdziesz?

Dywaniki Hyundai i10 łatwo zamontujesz lub zdemontujesz dzięki specjalnym otworom na klipsy montażowe. Poszczególne modele wyprodukowano z najwyższej jakości materiałów odpornych na przetarcia, odkształcenia czy rozdarcie. Idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrze samochodu. Wszystkie gotowe zestawy znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, a wśród nich m.in.:

dywaniki gumowe Hyundai i10 od 2020
dywaniki welurowe Hyundai i10 (od 2013)
dedykowana mata do bagażnika Hyundai i10 kombi (od 2020)
gumowe dywaniki Hyundai i10 od 2013-2019
tekstylne dywaniki Hyundai i10 (2020-)
gumowa mata do bagażnika Hyundai i10 kombi (2014-2019)
dywaniki samochodowe Hyundai i10 2008-2013
zestaw dywaników Hyundai i10 od 2020
dywaniki gumowe Hyundai i10 2014-2019
welurowe dywaniki Hyundai i10 (2007-2013)

Praktyczne dywaniki do Hyundai i10 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Hyundai i10 posiadają wyższe ranty skuteczniej chroniąc przed wodą i innymi cieczami. Wykonane z bezwonnej mieszanki mocnej gumy są bezpieczne dla alergików. Gwarantują stabilność, a także zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów wewnątrz samochodu. Świetnie się prezentują. Zdadzą egzamin zarówno latem, jak i w okresie jesienno-zimowym.

Nasza firma proponuje również dywaniki welurowe do Hyundaia i10. One także zabezpieczają podłogę przed zniszczeniem i brudem. Wyposażone są w wodoodporną warstwę materiału oraz wzmocnione krawędzie. Nie blakną, mają gęste runo, są niezwykle przyjemne w dotyku. Bez problemu wyczyścisz je przy użyciu odkurzacza lub szczotki. Szeroki wybór dywaników welurowych Hyundai i10 znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/hyundai/i10/. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!