We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES EQB

EQB

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Mercedes EQB

Dywaniki do Mercedesa EQB znakomicie poradzą sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Dodatkowo osłonią wnętrze auta przed trwałymi uszkodzeniami. Poszczególne zestawy są odporne na zniszczenie. Wykorzystanie trwałych materiałów pozwala cieszyć się mocnymi dywanikami przez długi czas. Nasza firma na bieżąco uzupełnia asortyment e-sklepu o nowe modele. Zachęcamy do sprawdzenia oferty!

Dywaniki samochodowe Mercedes EQB są odporne na wilgoć i wodę. Nie przesuwają się, nie podwijają, nie gniotą. Co więcej, są wygodne w codziennym użytkowaniu i zdadzą egzamin nawet w czasie wzmożonej eksploatacji. Na dywanikach lądują wszystkie zabrudzenia, w tym ziemia, błoto, sierść, okruszki itp. Wystarczy regularne czyszczenie, aby przywrócić im nienaganny wygląd.

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa u nas znajdziesz?

Dywaniki Mercedes EQB wyposażono w funkcjonalne udogodnienia zapewniające wygodę oraz bezpieczeństwo podróżowania. Zapraszamy na https://dywaniki.com.pl, gdzie znaleźć można m.in.:

dywaniki gumowe Mercedes EQB
dywaniki welurowe Mercedes EQB
dedykowane maty do bagażnika Mercedes EQB (od 2022)

Praktyczne dywaniki do Mercedes EQB – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa EQB sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Są w pełni wodoodporne. Posiadają ponadczasowy wygląd. Łatwo je zamontować lub zdemontować (na przykład w celu wyczyszczenia). Dywaniki tego typu wykonuje się z bezzapachowej mieszanki gumy, która nie powoduje alergii. Obowiązkowy element wyposażenia samochodu!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również dywaniki welurowe do Mercedesa EQB. Każdy zestaw ma gęste, miękkie runo oraz wodoodporną warstwę materiału. Stylowe dywaniki tekstylne Mercedes EQB znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/eqb/. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!