We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

HONDA Civic

Civic

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Dywaniki samochodowe Honda Civic

Dywaniki do Hondy Civic to niezastąpione akcesorium, bez którego trudno wyobrazić sobie użytkowanie wnętrza pojazdu. Nasza firma oferuje kompletne zestawy oraz pojedyncze dywaniki pochodzące od zaufanych producentów. Wszystkie skutecznie chronią przed niekorzystnym wpływem wilgoci i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, które „lądują” na podłodze w samochodzie. Odpowiednio dopasowany komplet przetrwa wzmożoną eksploatację pojazdu, pozostawiając podłoże czyste i suche.

Dywaniki samochodowe Honda Civic są odporne na kurz, pył, plamy, wodę i uszkodzenia mechaniczne. Nie odkształcają się, nie blakną, nie podwijają się podczas jazdy. Idealnie przylegają do podłogi dopasowując się do konfiguracji siedzeń oraz innych elementów wnętrza. Dzięki temu zapewniają stabilność i najwyższy komfort podróżowania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników do Hondy u nas znajdziesz?

Dywaniki Honda Civic przeciwdziałają korozji, są odporne na przetarcia, a także doskonale radzą sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Wniesiony na obuwiu śnieg, piach czy błoto pozostają na dywanikach, które wystarczy od czasu do czasu wyczyścić. Poszczególne zestawy wyposażono w specjalne otwory na klipsy, co przyspiesza montaż/demontaż dywaników. Wszystkie modele gumowe oraz welurowe znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Honda Civic hatchback (2012-2016)
dywaniki welurowe Honda Civic (2017-2021)
gumowa mata do bagażnika Honda Civic (od 2022-)
dywaniki gumowe Honda Civic (od 2022-)
zestaw Honda Civic Hatchback (2017-2021) dywaniki i mata do bagażnika
gumowe dywaniki Honda Civic (2017-2021)
dywaniki tekstylne Honda Civic (2006-2011)
dywaniki welurowe Honda Civic (2012-2016)
dywaniki samochodowe Honda Civic (od 2022-)
dedykowana mata do bagażnika Honda Civic (2017-2021)

Nowoczesne dywaniki do Hondy Civic – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Hondy Civic produkowane są z innowacyjnej mieszanki gumy – bezwonnej, nieuczulającej, neutralnej dla otoczenia. Materiał ten jest w pełni wodoodporny, antypoślizgowy i niezwykle wytrzymały. Nie odgina się, a dzięki idealnie dopasowanym kształtom wpasowuje się w specyfikę wnętrza samochodu. Łatwo utrzymać go w czystości – dzięki temu zachowuje nienaganny wygląd przez długi czas.

W ofercie naszej firmy znajdziesz także eleganckie dywaniki welurowe do Hondy Civic, które wykonane są z porządnych materiałów tekstylnych. Wzmocnione krawędzie nie strzępią się, a grubsza tkanina w newralgicznych miejscach (np. przy pięcie) jest odporna na przetarcia. Każdy dywanik posiada dodatkowo wodoodporną warstwę przeciwdziałającą przemoczeniu podłoża samochodu. Ponadczasowe dywaniki welurowe Honda Civic dostępne są na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/honda/civic/. Szeroki wybór produktów w tej kategorii znajdziesz w naszym sklepie internetowym!